DZIEŃ CHŁOPAKA W 2A

30 września 2019 r. uczniowie klasy 2A hucznie obchodzili Dzień Chłopaka. Przeczytajcie relacje dzieci z tego święta.

Na Dzień Chłopaka zorganizowałyśmy różne konkurencje. W pierwszej  chłopcy mieli wykonać kilka zadań na tablicy interaktywnej. W drugiej konkurencji chłopcy mieli za zadanie pokolorować wielkie kolorowanki. Kołami ratunkowymi były dziewczynki. Potem były obrady jury i ogłoszono zwycięzcę. Wygrali wszyscy! Na koniec podarowałyśmy chłopcom medale, lizaki i Super Zinksy. Było wspaniale!

Basia Jeśko

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Chłopca. Wszyscy chłopcy dostali od nas medale, lizaki i figurki. Usiedliśmy w ławkach i zjedliśmy pyszne galaretki i babeczki. Kolorowaliśmy duże kolorowanki. Uważam, że był to udany dzień!

Zosia Panas

W dniu 30 września jest Dzień Chłopaka. Najpierw były zgadywanki, potem jedzenie cytryny, a na końcu gry umysłowe. Były też kolorowanki, poczęstunek i upominki od rodziców.

Olek Kryjak

Z okazji Dnia Chłopaka Zosia zrobiła babeczki i galaretki. Rysowaliśmy wielkie obrazki i graliśmy w ciekawe gry. Dostaliśmy medale i zingsy z pojazdem. Dziewczyny częstowały nas lizakami. To był bardzo miły dzień!

Adam Barczyszyn