TAJEMNICE RUIN STAREGO KSIĄŻA - WYCIECZKA UCZNIÓW KLASY 2A Z RODZICAMI I WYCHOWAWCZYNIĄ

6 października 2018r. uczniowie klasy 2A wraz z rodzicami i wychowawczynią wyruszyli tradycyjnie już na kolejną wycieczkę integracyjną. Tym razem ścieżką Hochbergów do ruin Starego Książa.

Grupa wyruszyła o godz. 9:15. Trasa była bardzo atrakcyjna, dość trudna, bo skalista. Po drodze można było podziwiać malownicze widoki, a słoneczna pogoda podkreślała wyjątkowe barwy złotej, polskiej jesieni. Trasa zajęła w jedna stronę ok 1,5 godziny z krótką przerwą nad rzeczką Pełcznicą. Gdy grupa dotarła do celu, rozpalone zostało ognisko i rozpoczął się wspólny piknik. Było gwarno i wesoło. Niestety czas szybko minął i trzeba było wracać do domu.

Wspólnie spędzony czas na szlakach przynosi radość wszystkim uczestnikom, dlatego są już plany kolejnych zmagań na górskich szlakach. Aby do wiosny.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Andrzejowi i Agnieszce Dobrowolskim, rodzicom Amelki, za przygotowanie planu wycieczki i mapki z wyznaczoną trasą dla każdego dziecka oraz wszystkim Rodzicom za doskonałe humory, zaangażowanie i uczestniczenie w tej jesiennej wyprawie.