ZAJĘCIA RUCHOWE Z PIŁKAMI MIĘKKIMI W KLASIE 1B

20 września 2017 r. w klasie 1B odbyły się zajęcia ruchowe z piłkami miękkimi, które poprowadziła p. Joanna Pijanowska.

Dzieci klasy 1B z wielkim zadowoleniem i zaangażowaniem wykonywały wszystkie ćwiczenia z wykorzystaniem piłek: toczyły piłkę po ósemce miedzy stopami, podrzucały i łapały oburącz, odbijały kolankiem, przekładały wokół tułowia. W wyścigach rzędów podawały sobie piłkę górą i dołem na czas. Ćwiczyły w tym czasie szybkość, zwinność, wzmacniały siłę ramion, nóg i tułowia, uczyły się także przestrzegania reguł obowiązujących w grach i zabawach.

Piłka to bardzo popularny i uwielbiany przez wszystkie dzieci przedmiot, dlatego też zajęcia z piłkami przyniosły pierwszakom wiele radości i pewności siebie.

Dziękujemy Pani Joannie Pijanowskiej za przeprowadzenie arcyciekawej lekcji.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku i zdjęć z zajęć.