UCZNIOWIE KLAS 3A I 3D ODKRYLI BAJKOWĄ KRAINĘ W JEDLINIE ZDROJU

26 kwietnia 2017 r. uczniowie klas III a i III d wspólnie spędzili czas w Bajkowej Krainie odkrytej podczas wycieczki do Jedliny Zdroju.

Podczas spotkania z postaciami z bajek wszystkie dzieci rozwijały sprawność ruchową i manualną. Na początku taniec integracyjny przy rytmicznej muzyce wprowadził w wesoły nastrój i "rozgrzał" do kolejnych etapów zabawy.
Podczas warsztatów mydlarskich dzieci samodzielnie projektowały i wykonały mydełka z odmierzonej ilości składników, dowolnie łącząc kolory i wybierając zapachy oraz kształty.
W trakcie warsztatów wyrabiania pizzy przechodziły samodzielnie przez cały proces pod okiem prawdziwego kucharza. Animatorzy przygotowali jeszcze zabawę w poszukiwaczy skarbów. Odbywała się ona w przerwach pomiędzy warsztatami.
Na zakończenie wszyscy ze smakiem zjedli własnoręcznie przygotowaną i wypieczoną w piecu pizzę.
To była bardzo udana, ale niestety ostatnia wspólna wycieczka uczniów klasy IIIa i IIId w tym roku szkolnym.