PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

14 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania pierwszaków na uczniów.

Dzieci, pod opieką swych wychowawczyń - p. Anny Richter, p. Edyty Kruk i p. Lilli Gil oraz uczennic z klas czwartych, z wielkim przejęciem musiały odpowiedzieć na pytania dotyczące właściwego zachowania się w szkole oraz w drodze do szkoły. Zaprezentowały też postawę patrioty i dobrego kolegi. Wykazały się talentem recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Po części artystycznej nastąpiła uroczysta chwila ślubowania i pasowania. Pani dyrektor Małgorzata Gryń - Chlebicka dotknęła ramienia każdego ucznia wielkim ołówkiem. Na zakończenie dzieci otrzymały tuty wypełnione słodyczami i gadżetami. Na pewno ten dzień będą długo pamiętać...

Więcej zdjęć z tej uroczystości można zobaczyć w GALERII w zakładce PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW.