DZIEŃ RODZINY W KLASIE 2A

14 czerwca 2016 r. uczniowie klasy 2a zorganizowali Dzień Rodziny. W godzinach popołudniowych na wspólne spotkanie przybyli rodzice, dzieci i dyrektor szkoły.

W tym wspaniałym dniu uczniowie pod opieką wychowawczyni za pomocą słowa i piosenki przekazali swoim najbliższym wyrazy wielkiej miłości i wdzięczności za bezinteresowną miłość i wielką cierpliwość okazywaną im na co dzień przez rodziców.  Zabawne, pełne humoru przedstawienie, urozmaicone piosenkami, zarówno wzbudzało uśmiech, jak i wywoływało wzruszenie. Dzieci przygotowały wiele pięknych upominków dla swoich rodziców. Rodzice również przygotowali niespodziankę dla dzieci. Każdy rodzic narysował portret swojego dziecka, a zadaniem dzieci było odnaleźć siebie. Po części artystycznej na wszystkich przybyłych gości czekał pyszny poczęstunek i rozmowy przy kawie i herbatce. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie, przygotowanie przepysznych ciast, babeczek i innych słodkości. Gratulujemy wspaniałych dzieci oraz życzymy radości i miłości na każdy dzień.