ZAJĘCIA OTWARTE W KLASIE 2B Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

21 stycznia 2016 r. uczniów klasy 2b odwiedzili wspaniali goście – BABCIE i DZIADKOWIE. Z okazji Dnia Babci i Dziadka drugoklasiści zaprosili swoich bliskich na ZAJĘCIA OTWARTE, aby pochwalić się swoją wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w czasie półtorarocznej nauki w szkole. Dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta za pięknie śpiewane piosenki i recytacje wierszy. Dzieci popisały się także bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia, rozwiązując test na tablicy interaktywnej, umiejętnością pisania i czytania. Na koniec tego niecodziennego spotkania nie zabrakło oczywiście prezentów dla Gości. Babcie dostały piękne kawowe świeczniki, a Dziadkowie – kolorowe krawaty. Oczywiście obdarowani nie pozostali dłużni. Za niesamowite wrażenia, pełne wzruszeń i radości, dzieci dostały słodycze.