MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE

4 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mikołajkowych Zawodach Pływackich.

Zawody organizowane są od lat przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach ‘Współzawodnictwa szkolnego’. W tym roku wzięło w nich udział 115 uczniów. Każdy z uczestników imprezy po zakończeniu startów otrzymał słodkości. Turniej w dużej mierze miał charakter zabawy, choć rywalizacja także dała o sobie znać. Dzieci z klas I-IV pływały stylem dowolnym na dystansie 25 metrów. Ich starsi koledzy z klas V-VI dwie długości basenu - czyli 50 metrów. Na zakończenie najlepszym zawodnikom wręczono pamiątkowe dyplomy, medale oraz czekoladę.

W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli III miejsce, natomiast dziewczynki IV miejsce. Indywidualnie nasi uczniowie zdobyli następujące lokaty:

Wiktoria Bejster (kl IV) - I miejsce,

Marceli Litwiński (kl V) - I miejsce,

Wiktor Chrząstowski (kl III) - III miejsce,

Ola Bejster (kl II) - IV miejsce,

Oliwier Łyszczarz (kl II) - X miejsce,

Kacper Bator (kl II) - XI miejsce,

Kuba Kierul (kl III) - VII miejsce,

Kamila Pudłowska (kl IV) - VI miejsce,

Jakub Piotrowski (kl IV) - VIII miejsce,

Jakub Malczyk (kl IV) - IX miejsce,

Jan Moląg (kl IV) - XII miejsce,

Iza Bator (kl V) - IV miejsce,

Paweł Serafin (kl V) - VII miejsce,

Angelika Kierczak (kl VI) - IV miejsce,

Oskar Gawiński (kl VI) - V miejsce.

Gratulujemy naszym uczniom uzyskanych wyników i dziękujemy za sportową rywalizację.