UCZNIOWIE KLAS 2B I 3B OBCHODZILI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2015 r. uczniowie klasy 2b i 3b przyszli do szkoły ze swoimi ulubionymi misiami, aby hucznie obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Były więc misie małe, duże, bure, kolorowe, milutkie, z kokardką czy w kubraczku... Dzieci z klasy 2b opowiadały o wymyślnych imionach swoich maskotek, mówiły skąd się wzięły te zabawki w ich życiu, opisywały ich wygląd. Twierdziły też, że miś w ich życiu to ktoś z kim można porozmawiać i do kogo w każdej chwili można się przytulić. Pluszaki towarzyszyły dzieciom na zajęciach i w czasie przerw.

Uczniowie z klasy 3b także przynieśli do szkoły swoje maskotki z dzieciństwa. Każde dziecko miało okazję opowiedzieć o swoim pluszaku. Dzieci obejrzały również bajkę z najsłynniejszym polskim misiem Uszatkiem. Na zakończenie pani Edyta Kruk zrobiła dzieciom pamiątkowe zdjęcie.