DZIEWCZYNKI Z KLAS 1-3 TAŃCZĄ ZUMBĘ

7, 8 i 17 września 2015 r. w naszej szkole odbyły się taneczne zajęcia dla dziewczynek z klas młodszych ZUMBA KIDS. Prowadziła je instruktorka fitness p. Joanna Pijanowska.

W zajęciach zumby uczestniczyły dziewczynki z klas 1-3. Pani Asia pokazała dzieciom zumbę, czyli fuzję tańca i aerobiku zainspirowaną tańcami latynoamerykańskimi. Poprzez świetną zabawę dziewczynki kształtowały swoje sylwetki, dbały o kondycję, a przede wszystkim napawały się optymizmem i wprawiały w świetne samopoczucie, które zostało na długo, długo po zajęciach. Dzieci stwierdziły, że zumba to świetna zabawa.

Pani Joasia zaprasza wszystkie chętne dziewczynki na popołudniowe zajęcia ZUMBY KIDS w środy na godz. 17.30 do sali gimnastycznej naszej szkoły. Zajęcia te mają na celu szczególnie poprawę koordynacji ruchowej, rytmiki, rozwijanie pamięci ruchowej, a także wzmacnianie fizyczne organizmu. Gwarantowana fajna zabawa, miła atmosfera i bardzo korzystnie wypełniony czas wolny.

Więcej na temat tych zajęć można przeczytać tutaj.