WIZYTA UCZNIÓW W DOMU MAŁEGO DZIECKA W WAŁBRZYCHU

W poniedziałek, 15 czerwca 2015 r., członkowie Samorządu Uczniowskiego przybyli do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu, aby przekazać jego małym podopiecznym dary od naszej społeczności szkolnej, które zostały zebrane podczas Tygodnia Wolontariatu.

Dzieci (oraz ich opiekunki) bardzo cieszyły się z artykułów higienicznych i paczek żywnościowych.
Czas w miłym towarzystwie upłynął naszym uczennicom (w tym roku do domu dziecka wyjątkowo pojechały same dziewczęta) bardzo szybko. Bawiły się one z dziećmi w pokoju zabaw, starszym czytały i rysowały w świetlicy, a najmłodszych odwiedziły w ich pokoju, pomagając opiekunkom w przygotowaniu milusińskich do popołudniowej drzemki..
Dziewczęta obiecały, że zorganizują następne zbiórki darów dla dzieci, ponieważ miały okazję przekonać się, że takie zbiórki naprawdę są potrzebne. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Samorządu Uczniowski.