SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE "PAN HILARY TO JA I TY"

13 maja 2015 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Bliżej Dziecka" został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Charytatywny „Pan Hilary to ja i Ty”, w którym uczniowie klas 0-3 naszej szkoły odnieśli sukcesy.

Konkurs ten rozgrywany był w czterech kategoriach:

- konkurs charytatywny,

- konkurs plastyczny – projekt medalu lub plakietki „Przyjaciel dzieci niewidomych”,

- konkurs recytatorski – wiersze Juliana Tuwima,

- konkurs sportowy.

Społeczność naszej szkoły przekazała kwotę 274 zł na rzecz podopiecznych Świdnickiego Koła Polskiego Związku Niewidomych.

Zwycięzcy konkursu:

1. konkurs recytatorski: Marcelina Wójcik 1a (nagroda), Natalia Głogiewicz 2c (nagroda), Martyna Golon 1e (wyróżnienie),

2. konkurs plastyczny: Alicja Legan 0b (nagroda), Łucja Miłkowska 3c (nagroda), Lea Kapała 1b (wyróżnienie),

3. konkurs sportowy: Kinga Skrzypacz 2b, Lena Janus 2b, Kornela Zamościńska 2b, Aleksander Kaczyński 2b, Hanna Świerczek 2b, Hanna Kubik 2b (nagrody).

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy sukcesów!