GRAND PRIX DLA UCZNIÓW KLASY IIIB PODCZAS XIV MIĘDZYSZKOLNEGO PRZEGLĄDU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

22 i 23 kwietnia 2015 r. w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury odbył się XIV Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych, podczas którego zaprezentowało się 15 zespołów  oraz 264 aktorów. Naszą szkołę reprezentowała klasa 3b, która pod kierunkiem pani Jolanty Iwanio przygotowała przedstawienie zrealizowane w formie czarnego teatru o zabawkach, które zostały wyniesione na strych.
   Zmagania aktorów oceniało jury w składzie: Bożena Kuźma, zastępca dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury, Joanna Chojnowska, instruktor MDK, Małgorzata Braniecka, wieloletni dyrektor ŚOK-u oraz Teresa Cora, polonistka.
   Jury przyznało główną nagrodę - Grand Prix uczniom klasy 3b naszej szkoły za oryginalną konwencję teatralną i za magię teatru ukazaną w przedstawieniu „Zabawki”.

Gratulujemy młodym artystom!