WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE "TRÓJEK SIATKARSKICH"

W piątek 13 lutego 2015 r. nasze uczennice z klas piątych brały udział w zawodach współzawodnictwa szkolnego „Trójek siatkarskich".

W turnieju wzięło udział pięć zespołów. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Nasze uczennice wygrały trzy mecze, w tym dwa z wynikiem 2:0, natomiast trzeci 2:1. Czwarty mecz przegrały 1:2 w tie-breaku tylko dwoma punktami. Z uwagi na to, że zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 6 miały taką samą ilość punktów przyznawanych za wygrane mecze i sety, o pierwszym miejscu w turnieju zadecydowały tzw. małe punkty z poszczególnych setów. Niestety, w ogólnym bilansie całego turnieju nasze dziewczyny przegrały tylko jednym „małym punktem" z uczennicami SP nr 6, uzyskując II miejsce. Jak tu nie mówić o pechu 13 w piątek :)

Skład drużyny:

Anna Drożdż - najlepsza zawodniczka zespołu wg organizatorów, Zuzanna Rut, Natalia Cichosz, Maria Wicher, Weronika Koroblowska, Zuzanna Bednarz, Julia Mielcarz,Wiktoria Pilch.

Serdecznie gratulujemy Uczennicom tak wysokiego miejsca, liczymy na Was w VI klasie.