MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO DLA KLAS II-III

8 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla klas II i III.

Uczniowie Ósemki, przygotowani przez p. Annę Pazgan, zdobyli pierwsze miejsce. Członkowie jury w składzie - p. Marek Fiłonowicz, który jest przedstawicielem Straży Miejskiej oraz wicedyrektor p. Bartłomiej Ciesielski - oceniali znajomość przepisów ruchu drogowego. Uczniowie mimo drobnych potknięć rozwiązali sprawnie krzyżówki, rozsypanki i zagadki. Każde zadanie było omawiane przez prowadzącą p. Edytę Kruk na tablicy multimedialnej. Ponieważ różnice w punktacji były minimalne, jury postanowiło przyznać trzy pierwsze miejsca (Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy, Szkoła Podstawowa nr 1 w Świdnicy oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy) i jedno drugie (Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy). Na zakończenie uczniowie obejrzeli film o udzielaniu pierwszej pomocy. Gratulujemy sukcesów! Życzymy kolejnych zwycięstw w konkursach szkolnych i międzyszkolnych.