XVI FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W ŻAROWIE

12 listopada 2014 r. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbył się XVI Festiwal Pieśni Patriotycznej.

Podczas festiwalu zaprezentowało się 260 uczestników z województwa dolnośląskiego w 34 podmiotach wykonawczych. Jury w składzie: p. Włodzimierz Brzeziński (przewodniczący), p. Mirosława Druzd, p. Jolanta Kotwicz wyłoniło zwycięzców i przyznało wyróżnienia. Naszą szkołę reprezentowali: Sandra Suchojad (solistka), chór szkolny „Libro Di Muzica”, zespoły wokalne „Ósemki” i „Zielone Półnutki”. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w trzech kategoriach festiwalu.

III miejsce zajęła Sandra Suchojad (w kategorii soliści 12-16), która zaśpiewała pieśń „Wojenko, wojenko”.

Wyróżnienie otrzymał chór szkolny „Libro Di Muzica” (w kategorii chóry), chórzyści zaśpiewali pieśń „O mój rozmarynie”.

Wyróżnienie otrzymał zespół wokalny „Ósemki” (w kategorii zespoły śpiewacze), uczniowie zaśpiewali pieśń „Oka”.

Gratulujemy Uczniom sukcesu!