MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

30 września 2014 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Nasza szkoła już od lat jest jego organizatorem. Uczniowie startujący w konkursie musieli przebrnąć nie tylko przez część teoretyczną, ale także praktyczną - czyli jazdę na rowerze po Miasteczku Ruchu Drogowego. Kontrolę nad całością imprezy sprawowało jury w składzie: przedstawiciel Straży Miejskiej p. Marek Fiłonowicz, przedstawiciele Policji p. Katarzyna Kołodziej i p. Łukasz Hukałowski oraz przedstawiciel nauczycieli p. Adam Miszkuro.

Drużyna "Ósemki" spisała się na medal i zajęła I miejsce. Reprezentowali ją uczniowie: Piotr Kończewski, Przemysław Bober, Patryk Frankowski. Serdecznie dziękujemy p. Edycie Kruk i p. Bartłomiejowi Ciesielskiemu za organizację i przygotowanie konkursu!