ZAPRASZAMY UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "PAN HILARY"

Po raz kolejny biblioteka szkolna włącza się do Międzyszkolnego Konkursu „Pan Hilary”. Jego głównym celem jest pomoc niewidomym i słabowidzącym dzieciom zrzeszonym w Świdnickim Kole Polskiego Związku Niewidomych. W związku z tym prosimy o przynoszenie darów na loterię fantową (maskotki, zabawki, przybory szkolne – zadbane) do biblioteki w terminie do końca marca. Środki pozyskane z loterii zostaną przekazane na wspomniany powyżej cel.

Konkurs „Pan Hilary” rozgrywany jest w następujących kategoriach:

- plastyczna – „ilustracje do wierszy lub baśni dla dzieci” dla uczniów klas II (w opisie należy podać tytuł i autora – z tyłu pracy) – termin oddawania prac 16.04. 2018 r.;

- recytatorska – wiersze Juliana Tuwima lub Jana Brzechwy dla uczniów klas I i oddziałów 0 (troje uczniów z klasy), przesłuchanie odbędzie się 16. 04. 2018 r.

- charytatywna;

- prezentacja – „Bariery istnieją tylko w naszym umyśle” (konkurs dla uczniów klas IV-VII).

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!