KONKURS RECYTATORSKI "WESOŁA KOKOSZKA" - ELIMINACJE SZKOLNE

W poniedziałek 10.10.2016 r. w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski „Wesoła Kokoszka” dla dzieci z klas II i III (etap szkolny). Wzięło w nim udział 24 uczniów. Prezentacje młodych recytatorów oceniało jury według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja tekstu, kultura słowa, ogólne wrażenie artystyczne. Uczniowie prezentowali utwory znanych polskich poetów: J. Brzechwy, D. Gellner, M. Konopnickiej, J. Tuwima, M. Strzałkowskiej.
   Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu wytypowało dwie osoby, które będą reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wesoła Kokoszka” w Marcinowicach. Najlepszymi okazały się Nina Ząbkiewicz z klasy IIa oraz Łucja Bednarska z klasy IIe.
Gratulujemy Dziewczynkom i trzymamy kciuki podczas konkursu finałowego!