KONKURS PLASTYCZNY "ŚLADAMI BOHATERÓW W PUSTYNI I W PUSZCZY"

Nauczyciele bibliotekarze zapraszają uczniów klas I-VI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Śladami bohaterów W pustyni i w puszczy”. Organizatorem konkursu jest Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a realizatorem Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu.
    Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Dolnego Śląska w dwóch kategoriach – uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VI.
Przedmiotem konkursu jest praca plastyczna będąca ilustracją w formie mapy do wydarzeń opisanych w powieści Henryka Sienkiewicza pt. „W pustyni i w puszczy”. Dopuszcza się następujące techniki prac: rysunek, grafika, malarstwo, collage, batik. Format pracy nie może być mniejszy niż A3.
    Prace uczniów przyjmujemy w bibliotece do 15 listopada 2016 roku (w związku z przedłużonym terminem nadsyłania prac do organizatora konkursu). Wszyscy biorący udział w konkursie muszą wypełnić kartę informacyjną (podpisaną przez rodziców), ta wraz z pracą powędruje do organizatora konkursu. Karty informacyjne można pobrać poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu „Śladami bohaterów W pustyni i w puszczy”.

Karta informacyjna