V RODZINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

   Wielkie emocje towarzyszyły V edycji Rodzinnego Turnieju w Piłce Siatkowej, który został rozegrany 23 maja 2019 r. w sali gimnastycznej. Celem sportowej imprezy było zaktywizowanie rodzin naszych uczniów do zwiększonego wysiłku fizycznego w czasie wolnym od pracy i zajęć szkolnych. Każde dziecko mogło grać ze swoją mamą, tatą, bratem, dziadkiem lub inną osobą z rodziny. Frekwencja była bardzo wysoka, do konkursu zgłosiło się 12 rodzin. Turniej sędziowały uczennice klas VI-tych - Natalia Smaza i Karolina Chrzanowska oraz uczeń klasy V - Marek Jurczak. Turniej skierowany był do klas V-VIII.

Pani Dyrektor  Małgorzata Gryń-Chlebicka dokonała oficjalnego otwarcia Turnieju.

Mecze  odbywały się w miłej, sportowej atmosferze. Zawodnicy grali fair-play. Uczniowie zaprezentowali spore, jak na swój wiek, umiejętności siatkarskie oraz wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i wolą walki. Wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zasłużyli na wielkie brawa i słowa uznania.
Do turnieju zgłosili się:

Dziewczęta: Julia Fitrzyk z tatą, Hanna Grodowska z tatą, Hanna Karpińska z kuzynką Natalią Kardasz, Marcelina Wójcik z tatą, Nikola Styś z mamą, Amelia Kalisz z mamą, Amelia Karpińska z kuzynką Kamilą Pudłowską.

Chłopcy: Filip Majewski z bratem Norbertem, Daniel Wielemborek z tatą, Karol Wiatrowski z tatą, Piotr Dąbrowski z bratem, Kacper Karwowski z wujkiem.
Mecze odbywały się na trzech boiskach. Uczniowie podzieleni byli na 3 grupy - 2 grupy dziewcząt, 1 chłopców. Zawodnicy w grupach grali systemem każdy z każdym.

Po bardzo zaciętych meczach, zakończonych niejednokrotnie tie-breakiem, awans do finału u dziewcząt (z uwagi na 2 grupy) wywalczyły następujące zespoły:

Julia Fitrzyk z tatą, Hanna Grodowska z tatą, Hanna Karpińska z kuzynką Natalią Kardasz, Marcelina Wójcik z tatą.

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU

Dziewczęta

I miejsce - Julia Fitrzyk z tatą

II miejsce - Marcelina Wójcik z tatą

III miejsce - Hanna Grodowska z tatą

Chłopcy

I miejsce - Kacper Karwowski z wujkiem

II miejsce - Karol Wiatrowski z tatą

III miejsce - Daniel Wielemborek z tatą

Wszystkim uczestnikom gratulujemy :)

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KLAS V

   26. 03. 2019 r. uczniowie naszej szkoły jako mistrzowie Świdnicy wzięli udział w rozgrywkach w piłce siatkowej chłopców klas V. Zawody odbyły się w Wałbrzychu i był to FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ. Chłopcy na co dzień trenowani przez p. Kocoń spisali się na medal, zajmując 3 miejsce w stawce 6 zespołów. Najlepszym zawodnikiem zawodów został Karol Wiatrowski. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW!


Dodatkowe informacje