KOLEJNY KONKURS SPORTOWY DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

Po licznym zainteresowaniu ostatnimi konkursami Zespołu Promocji Zdrowia, które odbywały się w korelacji wychowania fizycznego z językiem polskim oraz informatyką- przyszedł czas na wiosenną edycję konkursu dla  uczniów z klas IV-VIII.

Tym razem konkurs będzie odbywać się w korelacji z... BIOLOGIĄ.

Możecie wziąć w nim udział poprzez zorganizowanie konkursu związanego z tymi przedmiotami lub poprzez zgłoszenie się do jednego z konkursów, które w jego ramach stworzyli Wasi rówieśnicy.

Nagrodą za udział będą oceny celujące z biologii oraz WF-u.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę naszej szkoły na Facebooku.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału oraz życzymy powodzenia!

KONKURS SPORTOWY DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

Zespół Promocji Zdrowia ogłasza kolejny konkurs z wyjątkową nagrodą.
Tym razem konkurs z wychowania fizycznego będzie odbywał się w korelacji z językiem polskim.

Zadaniem uczniów klas IV-VIII  jest opisanie w kilku zdaniach powodów, dla których wybierają aktywność fizyczną zamiast przysłowiowego słodkiego lenistwa. Uczniowie mają napisać o sporcie, który uprawiają lub o aktywności, jaką wykonują w wolnym czasie oraz o tym, co sprawia, że uwielbiają to robić. Do zgłoszenia powinni dołączyć filmik lub zdjęcie dokumentujące ich działanie.

Uczniowie! Bądźcie przykładem dla swoich rówieśników i zainspirujcie innych do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nagrodą dla pierwszych trzech miejsc będzie:
- ocena celująca z języka polskiego,
- ocena celująca z wychowania fizycznego.

Przykładowa praca jednej z uczennic 7 klasy jest już dostępna na szkolnym FB – post z dnia 24.02.

Zapraszamy do udziału w konkursie:)
Zespół Promocji Zdrowia