SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE 2018

1 czerwca odbyły się Szkolne Igrzyska Lekkoatletyczne. Tego dnia uczniowie pod opieką swoich wychowawców spędzili czas na boisku szkolnym. Rywalizowali w konkurencjach określonych w trójboju lekkoatletycznym (bieg na 60 m dla klas IV-VII dziewcząt i chłopców; rzut piłeczką palantową dla klas IV-VII dziewcząt i chłopców; skok w dal dla klas IV-VII dziewcząt i chłopców). W każdej konkurencji brali udział przedstawiciele poszczególnych klas. Igrzyska przebiegły w radosnej atmosferze, uczniowie konkurowali ze sobą z zachowaniem zasad fair play. Przepiękne słońce rozgrzało nie tylko zawodników, ale również kibiców.
Kolejne Szkolne Igrzyska Lekkoatletyczne za nami!

Więcej zdjęć znajduje się w galerii.

SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE 2017

W czerwcu, jak co roku, odbyły się Szkolne Igrzyska Lekkoatletyczne. W tym dniu na terenie naszej Ósemki, na boisku wielofunkcyjnym uczniowie klas IV-VI rywalizowali ze sobą indywidualnie w takich dyscyplinach sportowych jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową na odległość, bieg na 60 m. Natomiast uczniowie klas I-III w sali gimnastycznej zmagali się w międzyklasowych zawodach sportowych. Najlepsi zawodnicy za swoje wyniki otrzymali medale. Gratulujemy!

Więcej zdjęć znajduje się w galerii!