SPOTKANIE Z SIATKÓWKĄ!

09. 01. 2019  w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy miała miejsce uroczystość prezentacji Pucharu Świata, jaki wywalczyła polska reprezentacja w piłce siatkowej mężczyzn na parkietach Bułgarii oraz Włoch. Podczas uroczystości przedstawiono zaproszonych gości: władze miasta, dyrektorów szkół, byłych i aktualnych zawodników męskiej i żeńskiej siatkówki. Wśród zaproszonych była też grupa uczniów naszej szkoły i tego zaszczytu dostąpiła w całości klasa Vc oraz 2 osoby klasy Vd. Mieliśmy możliwość obejrzenia z bliska tego wspaniałego pucharu, a nawet zrobienia grupowego zdjęcia na jego tle. Mieliśmy również okazję poznać rodziców najlepszego zawodnika Mistrzostw Świata państwa Kurków, z którymi również zrobiliśmy sobie fotkę.