RODZINNE DEBLE 2018

   13 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego "Rodzinne deble". W turnieju uczestniczyli ojcowie wraz z synami. Walka toczyła się do dwóch wygranych setów systemem każdy z każdym. Po zaciętych bojach zwycięzcami turnieju zostali Marceli i Marek Litwińscy, II miejsce zajęli Kacper i Robert Karwowscy, III miejsce uzyskali  Karol i Tomasz Wiatrowscy, którzy po raz pierwszy w naszej szkole brali udział w tenisowych zmaganiach.
Gratulujemy! Do zobaczenia za rok!


RODZINNE DEBLE ZA NAMI!

   20 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego "Rodzinne deble". Tym razem w turnieju uczestniczyli ojcowie wraz z synami. Walka toczyła się do dwóch wygranych setów systemem każdy z każdym. Po zaciętych bojach zwycięzcami turnieju zostali Marceli i Marek Litwińscy, II miejsce zajęli Rafał i Mariusz Szumscy, a III Kacper i Robert Karwowscy.
Gratulujemy! Do zobaczenia za rok!


Dodatkowe informacje