FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINISIATKÓWCE CZWÓREK

19 kwietnia 2016 r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Czwórek. Odbył się on na hali sportowej przy SP 1 w Świdnicy. Do rywalizacji przystąpiły po cztery zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców, zwycięzcy swoich stref. Nasi siatkarze wygrali swoje pierwsze spotkanie 2-0 z SP 3 Góra. Niestety kolejne dwa mecze przegrywali w tie-breakach z drużynami SP 1 Kamienna Góra i zwycięzcami zawodów zespołem SP 1 Oława. Zmagania finałowe zakończyły się wręczeniem pamiątkowych dyplomów, medali i pucharów. Wyróżniono również najlepszych zawodników, wśród naszych reprezentantów prym wiódł Tomasz Antoniak. W Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Czwórek siatkarze z Ósemki zajęli III miejsce! Gratulujemy!
Klasyfikacja końcowa zawodów:
Dziewczęta: