SZKOLNE IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE 2015

5 czerwca odbyły się Szkolne Igrzyska Lekkoatletyczne. Tego dnia uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami na stadion lekkoatletyczny Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy. Rywalizowali w konkurencjach określonych w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym (bieg na 60 m dla klas III–VI dziewcząt i chłopców; rzut piłeczką palantową dla klas III–VI dziewcząt i chłopców; skok w dal dla klas III–VI dziewcząt i chłopców; bieg na 300 m dla klas III i IV dziewcząt; bieg na 600 m dla dziewcząt klas V i VI oraz chłopców klas  III i IV; bieg na 1000 m dla chłopców klas V i VI; biegi sztafetowe 4x100 m dla wszystkich klas). W każdej konkurencji brało udział po trzech zawodników z klasy.
   W tym samym czasie dzieci z klas I–II uczestniczyły w grach i zabawach, które odbyły się na bocznej płycie boiska.
Igrzyska przebiegły w radosnej atmosferze, uczniowie konkurowali ze sobą z zachowaniem zasad fair play. Przepiękne słońce rozgrzało nie tylko zawodników, ale również kibiców.
Kolejne Szkolne Igrzyska Lekkoatletyczne za nami!

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii. Zapraszamy!