SAMORZĄD UCZNIOWSKI PROPONUJE!

Proponujemy uczniom zabawę, która polegać będzie na założeniu na siebie/ubraniu odpowiedniego elementu odzieży. Każda osoba, która przyłączy się do zabawy, wykaże się nie tylko poczuciem humoru, ale również zdobędzie punkty dla klasy w Lidze Klas!

wrzesień – 27.09.2017 (środa) Dzień Korali

październik – 26.10.2017 (czwartek) Dzień Kolorowej Chustki/Apaszki

listopad – 10.11.2017 (czwartek) Dzień Patrioty w Szkole – obowiązują biało-czerwone kotyliony

grudzień – 06.12.2017 (środa) Dzień Mikołaja – obowiązuje czerwona czapka Mikołaja

styczeń – 11.01.2018 (czwartek) Dzień Szalonej Fryzury

luty – 22.02.2018 (czwartek) Dzień Pidżamy

marzec – 01.03.2018 – Dzień Odzieży Patriotycznej  (czwartek) – z okazji obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych

21.03.2018 (środa) Dzień Wiosennego Kapelusza – konkurs

kwiecień – 10.04.2018 (wtorek) Dzień Skarpetek  Nie do Pary

maj – 07.05.2018 (poniedziałek) Dzień Okularów

czerwiec – 15.06.2018 (czwartek) Dzień Kropki (element ubrania w kropki, grochy itp. na znak zbliżającego się końca roku szkolnego – stawiamy kropkę na zakończenie)

Ponadto przez cały rok szkolny

Ø  Zbieramy dary dla Dzieci z Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu oraz karmę, środki czystości, stare koce itp. dla podopiecznych w schronisku w Świdnicy.

Ø  Akcja: „NIETYPOWY DZIEŃ W MOJEJ SZKOLE”, podczas której uczniowie powinni mieć ze sobą zaproponowane elementy ubrania. Zdobyte punkty są wliczane do Ligi Klas.

Ø  Przez cały rok szkolny klasy zobowiązane są do przygotowywania gazetek na tablicę samorządu.

Ø  Wszystkie klasy systematycznie są oceniane za udział w pracach Samorządu Szkolnego w ramach Ligi Klas. Przypominamy, że na koniec roku najlepsza i najbardziej uspołeczniona klasa otrzyma nagrodę – niespodziankę!