DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

24.11.2016 r. (czwartek) w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Była to już druga dyskoteka w tym roku szkolnym zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W imprezie brało udział 112 uczniów. Najliczniej dopisali uczniowie z klas 4 (39 osób), klasy 5 (38 osób) oraz klasy 6 (35 osób). Podczas zabawy odbywały się wróżby andrzejkowe przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Można było również kupić pyszne ciasta przyniesione przez uczniów. Wszyscy świetnie się bawili, tańcząc przy muzyce. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa się udała. Dziękujemy wychowawcom za pomoc w zorganizowaniu tej imprezy.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

4 listopada 2016 r. był niezwykłym dniem. Nasza szkoła zamieniła się w radosną i kolorową krainę, ponieważ tego dnia obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Po szkolnych korytarzach przechadzali się, nie jak co dzień, uczniowie w granatowych mundurkach - tylko elfy, wróżki, królewny, królowie, piraci, rycerze i czarownice. Był Olaf z Krainy Lodu, Kot w Butach, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, a nawet Czubaka z Gwiezdnych Wojen. Wszystkie bajkowe postacie brały udział w lekcjach - pilnie uczyła się Królowa Śniegu, Pszczółka Maja, Myszka Minnie, Dorotka z Krainy Oz… W zabawie brali również udział nauczyciele – lekcje prowadziły Czarownice, Czerwone Kapturki, Królik, Pszczółka Maja, Kopciuszek.
Podczas długiej przerwy wszystkie bajkowe postacie zebrały się w szkolnej auli, gdzie zostało wykonane wspólne pamiątkowe zdjęcie. Ten nietypowy dzień nauki w naszej szkole będziemy wspominać z uśmiechem!

OBCHODY DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

14. 10. 2016 r. odbyła się uroczystość poświęcona obchodom Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W imieniu Samorządu Szkolnego, wszystkich uczniów naszej szkoły, a szczególnie czwartoklasistów - gospodarzy tego uroczystego apelu - zebranych powitała Natalia Głogiewicz z klasy 4c.
    Spotkanie rozpoczęło się od ogłoszenia wyników I Ogólnoszkolnego Konkursu Piosenki Kawalerów Orderu Uśmiechu. Następnie laureaci konkursu umilili uroczystość swoimi występami. Prowadząca spotkanie złożyła  życzenia nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji naszej szkoły:
Dziękujemy za  cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane nam na co dzień. Dziękujemy za poświęcenie i trud wkładany w naszą edukację i wychowanie, za wiarę w nas, nas nieustannie potrzebujących Waszych rad i wskazówek.
W tym tak uroczystym dniu pragniemy przeprosić, Was, nasi nauczyciele, za nasze wybryki  i za to, że nie zawsze dostrzegamy obok siebie drugiego człowieka. Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i drugą szansę, bo jak powszechnie wiadomo: Do szkoły nie chodzą anioły.
    Zaproszeni goście usłyszeli również wiersze przygotowane przez uczennice i uczniów z klasy 4a, 4b i 4c: Wesoły dzień, Dzień dobry panie Andersenie, Motyle, Marzenia, Długa przerwa, Ziółko, Zostań moim przyjacielem, Kwoka, Rok kalendarzowy, Dziękujemy.
    Na koniec przedstawiciele Samorządu Szkolnego wręczyli nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi samodzielnie wykonane laurki.

DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

29. 09. 2016 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Była to pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W imprezie brało udział 141  uczniów. Najliczniej dopisali uczniowie z klas 4 (50 osób), klasy 6 (47 osób) oraz klasy 5 (44 osoby). Głównym punktem zabawy były wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka w szkole. Głosowały dziewczynki z klas 4-6, a zwycięzcą został Mateusz Baranik z klasy 4c. Podczas zabawy uczniowie z SU sprzedawali ciasta, które cieszyły się dużym powodzeniem. Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce, którą zajmował się pan Andrzej Filipowski. Zawsze możemy na niego liczyć, DZIĘKUJEMY!