BAL KARNAWAŁOWY

23 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 4-8. Imprezę tę zorganizował Samorząd Uczniowski. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy klas. W czasie balu zostały przeprowadzone konkursy na najciekawsze przebranie a także wyłoniono najlepszych tancerzy - mistrzów parkietu. Zabawa dostarczyła uczestnikom wiele radości i z pewnością zostanie w ich pamięci na długi czas.
Wielu uczniów przebrało się w sposób bardzo pomysłowy i oryginalny. Niektórzy samodzielnie wykonali swoje karnawałowe stroje. Było barwnie i kolorowo. Bawiliśmy się przy muzyce odtwarzanej przez niezastąpionego pana Andrzeja Filipowskiego.

SZKOLNE MIKOŁAJKI

6 grudnia, jak co roku, młodzież naszej szkoły obchodziła Dzień Świętego Mikołaja.
W tym dniu cała społeczność szkolna oprócz obdarowywania się prezentami miała za zadanie dodać do swego ubioru dodatek związany z ubiorem Mikołaja. Pomysły były rożne, co obrazuje wspólne zdjęcie.To był fajny mikołajkowy dzień.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

27 listopada 2019 r Samorząd Uczniowski zorganizował Świąteczny Kiermasz. Uczniowie samodzielnie przygotowali świąteczne ozdoby, które następnie sprzedawali podczas zebrań z rodzicami. Dzięki temu SU zebrał 186 zł. Pieniądze zostały przekazane na działalność Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy za wsparcie.

FLASHMOB ZORGANIZOWANY PRZEZ MIEJSKĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W ŚWIDNICY

Uczniowie naszej szkoły z klasy VId wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Miejską Biblioteką Publiczną w Świdnicy. To uroczystość poświęcona wolności i Ojczyźnie. Wspólnie został odśpiewany hymn państwowy oraz odczytany wiersz Leopolda Staffa  "Pierwsza przechadzka". Następnie wszyscy przybyli wzięli udział w pamiątkowym zdjęciu.