ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS II "SZKOŁA MOICH MARZEŃ"

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie plastycznym "Szkoła moich marzeń". Dzieci wykazały się dużą inwencją twórczą i pomysłowością. Wszystkie chętnie wypowiadały się na temat swoich marzeń. Oto niektóre propozycje: dłuższe przerwy, planetarium, kolorowe ściany (np. z rybkami, kwiatami), mini zoo, ogródek, ślizgawki, trampoliny, tor wrotkarski, wypożyczalnia rowerów, drzewo lizakowe, dzwonek grający melodyjkę, sala zabaw i gier planszowych, siłownia, skate park, domek na drzewie, sala prehistoryczna itp.
Oto autorzy wyróżnionych prac plastycznych:
Hanna Rosa, Dorian Ciężki, Basia Kruźlak, Malwina Skonieczna, Emilia Miałszygrosz, Ola Sierakowska, Hania Rolska, Maria Lizurej, Magda Malina, Hania Czachura, Maria Rybczyńska, Radosław Bronikowski, Zosia Białoskórska i Alina Bondarenko. Gratulujemy!