SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 
w roku szkolnym 2017/2018

 

Marceli Roman - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Jakub Akerman - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Aleksandra Bieżyńska - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Hanna Mielnik - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Maksym Bondarenko - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Julia Kunas - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Jakub Świło - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Szymon Dorobek - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Tymoteusz Strauss - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Klaudia Owczarek - wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Hania Sajdak laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN

Gabriela Hołdys laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN

Hania Czachura  laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN

Nadia Ziemba laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN

Anna Galicka - I miejsce w VIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Fantazja"

Alicja Suliga - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "Let's all sing in english"

Anna Gołuch - wyróżnienie - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "Let's all sing in english"

Zofia Kruźlak, Mikołaj Jakubiec - I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym

Lena Pietruszka - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastyczno–Literackim „Moja Mama"

Klaudia Owczarek, Martyna Mieszkalska, Igor Ryglowski - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Marszałek z wąsem - o życiu Józefa Piłsudskiego"

"Małe Libro di muzica" - Grand Prix IV Dziecięcego Festiwalu Muzycznego "Barka radości"

Wiktoria Rafalont i Kacper Wrzodek - II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim

Anna Galicka - III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim

Agnieszka Gnysińska, Konstancja Kulak, Kamila Pudłowska - w maxigrze "Zdobądź Flagę" zorganizowanej w ramach obchodów narodowego święta 3 maja

Anna Niekrasz - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Pitagoras"

Tymoteusz Pijanowski - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (recytatorskim) "Pan Hilary"

Malwina Skonieczna - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (plastycznym) "Pan Hilary"

Maria Lizurej - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (plastycznym) "Pan Hilary"

Lilianna Kozłowska - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (literackim) "Pan Hilary"

Czcibor Bartoszewicz - nagroda  indywidualna za grę aktorską na Przeglądzie Małych Form Teatralnych

Natalia Żołnierczyk - laureatka IX Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim

Daria Kwiecińska - laureatka IX Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim

Daria Kwiecińska - wyróżnienie w XV Przeglądzie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Przebój z jajem 2018"

Aleksandra Majcher, Karolina Chrzanowska, Natalia Smaza, Łucja Miłkowska, Klaudia Grabowska, Martyna Ciąglewicz, Natalia Głogiewicz, Amelia Miałszygrosz - II miejsce w Powiatowym Turnieju Minipiłki Siatkowej

Izabela Bator - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny

Olimpia Pijanowska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny

Jeremiasz Filek - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny

Oskar Perek - II miejsce w Międzypowiatowych Mistrzostwach w Szachach

Marceli Roman - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

Franciszek RybkaII miejsce w w trzeciej edycji zawodów GRAND PRIX w szachach Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy

Oskar Perek - I miejsce w Szachowym Grand Prix SM w Świdnicy

Oskar Perek - I miejsce w Mistrzostwach LZS Powiatu Świdnickiego w Szachach

Wiktoria Zięba - nagroda w etapie międzyszkolnym XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Olimpia Pijanowska - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Anna Galicka - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Jakub Kierul, Aleksander Kaczyński, Adam Kleniuk, Aleksander Delfel, Paweł Nicpoń, Adam Król, Marcel Cieślik, Kacper Pietrzyk - II miejsce w Turnieju Minisiatkówki Trójek Chłopców

Olimpia Pijanowska - finalistka konkursu zDolny Ślązaczek z języka angielskiego

Aleksandra Majcher, Karolina Chrzanowska, Natalia Smaza, Łucja Miłkowska, Klaudia Grabowska, Martyna Ciąglewicz, Natalia Głogiewicz, Magdalena Skórzak - II miejsce w Turnieju Minisiatkówki Trójek Dziewcząt klas V

Oskar Perek - I miejsce w drugiej edycji konkursu szachowego Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy

Szymon ŁagodaI miejsce w Turnieju Kwalifikacyjnym na V i IV kategorię szachową

Szymon Łagoda - II miejsce w drugiej edycji konkursu szachowego Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy

Vanessa Bachta, Klaudia Owczarek, Oliwia Cieślak, Kamila Wojnarowska, Kinga Frączek, Amelia Karpińska, Kamila Pudłowska, Wiktoria Olchowska - III miejsce w Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt klas VI

Oskar Perek  - I miejsce w Dolnośląskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych

Oskar Perek  - II miejsce w I Turnieju Szachowym z cyklu "Czterech Miast"

Anna Galicka  - III miejsce w II Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Poezji Sybirackiej "Wiersze ojców naszych"

Oskar Perek  - II miejsce w I Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy

Oskar Perek  - I miejsce w VIII Szachowych Mistrzostwach Świdnicy w kategorii do lat 18

Paweł Kozłowski  - I miejsce w VIII Szachowych Mistrzostwach Świdnicy w kategorii do lat 8

Mateusz Kokoszko - II miejsce w VIII Szachowych Mistrzostwach Świdnicy w kategorii do lat 8

Łucja Bojnowska - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN

Szymon Siwek - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN

Aleksandra Thrun - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN

Julianna Tomala - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN

Maria Rybczyńska - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN

Hanna Czachura - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN

Vanessa Bachta, Natalia Głogiewicz - II miejsce w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt klas I-VI

Krzysztof Wyszyński, Kacper Karwowski - II miejsce w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców klas I-VI

Hania Surosz - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym -„Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok” 

Marcel Litwiński - III miejsce w konkursie fotograficznym "Pomniki przyrody Powiatu Świdnickiego"

Jagoda Wróbel, Natalia Kasprzyszak, Natalia Romanowska, Jakub Konarzewski - wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Pomniki przyrody Powiatu Świdnickiego"

Kinga Frączek, Oliwia Tragarz - wyróżnienie w konkursie "Krytyka sztuki, sztuka krytyki"

Natalia Owsianka, Julia Turek, Daria Kwiecińska - II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym

Konstancja Kulak, Igor Ryglowski, Wiktor Barabach - II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"

Lilianna Jarząbek, Oskar Perek, Jan Moląg, Krystian Kędzierski - II miejsce w finale strefy wałbrzyskiej Szkolnych Igrzysk Szachowych

Malwina Skonieczna- wyróżnienie w XI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III "Bezpieczna jazda na rowerze"

Lilianna Kozłowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Czytanie - lubię to Uśmiech"

Xymena Morawska - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Czytanie - lubię to Uśmiech"

Anna Galicka - I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Julia Fitrzyk - wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Vanessa Bachta, Wiktoria Bejster, Klaudia Owczarek, Natalia Głogiewicz, Oliwia Cieślak, Lidia Banach, Olga Slatan, Kamila Wojnarowska, Kinga Frączek, Adrianna Dobrowolska, Martyna Markiewicz, Aleksandra Wolano - I miejsce w Turnieju Minipiłki Koszykowej w Igrzyskach Dzieci w ramach 'Współzawodnictwa szkolnego 2017-2018'

Oskar Perek - I miejsce w VI Dolnośląskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych

Oskar Perek - II miejsce w II Indywidualnych Mistrzostwach Szachowych o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź

Alicja Suliga - laureatka konkursu plastycznego "Czytanie - lubię to Uśmiech"

Liliana Jarząbek - I miejsce w kategorii dziewczynek do lat 8 w VII Turnieju Szachowym o Szablę Piłsudskiego

Anna Galicka, Klaudia Malina, Olimpia Pijanowska - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo-Wschodnich

Julia Krzesaj - nagroda w XI Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości"

Cezary Gałka - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Góry - moja pasja" organizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury

Martyna Pożoga - II miejsce w XVI Świdnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Wiktoria Panas - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Religijnym

Oskar Perek - III miejsce w VI Dolnośląskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych

Aleksander Kaczyński, Kryspin Kowalczyk, Karol Wiatrowski, Igor Zawiła, Jakub Malczyk, Jakub Rosa, Krzysztof Wyszyński, Kamil Szpak - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minipiłce Nożnej

Amelia Miałszygrosz, Jessica Gawrysiak, Lena Janus, Natalia Głogiewicz, Natalia Kardasz, Aleksandra Kowalska, Kinga Skrzypacz, Amelia Karpińska, Amelia Powroźnik, Aleksandra Skowera - III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych drużyn 10-osobowych w ramach Igrzysk Dzieci

Marcel Borkowski, Hubert Hołdys, Karol Wiatrowski, Igor Zawiła, Maksym Bondarenko, Olaf Kotłowski, Michał Strzelecki, Natan Luzar, Kamil Szpak - III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych drużyn 10-osobowych w ramach Igrzysk Dzieci

Oskar Perek - I miejsce w kategorii Junior do lat 15 w Turnieju o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze" w Oleśnicy

Liliana Jarząbek - II miejsce w kategorii juniorek w grupie B w V Memoriale szachowym w Żarowie

Oskar Perek - I miejsce w VI Wrocławskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 
w roku szkolnym 2016/2017

 

Karol Jakubczyk - laureat Alfika Historycznego, I miejsce w szkole, III miejsce na Dolnym Śląsku, 37. lokata w kraju

Lilianna Kozłowska - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym

Radosław Bronikowski - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie SYNAPSIK MEN za najlepszy wynik wśród uczniów klas 1-3 naszej szkoły 

Dominika Bazyluk - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym

Maria Rybczyńska - I miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas I

Maksymilian Kryjak - I miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas II

Łucja Sobolewska - II miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas I

Malwina Skonieczna - III miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas I

Tymoteusz Strauss - III miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas III

Anastazja Matysiak - I miejsce w kategorii "KATA" karate kyokushinkai (grupa zaawansowana, młodzik)

Ludmiła Kupczaklaureatka XI regionalnego konkursu plastyczno - literackiego „Moja Mama” 

Jakub Kurek - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym

Igor Ryglowski - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym

Szymon Piekielnik - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie "Asy z Trzeciej Klasy"

Igor Zawiła - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie "Asy z Trzeciej Klasy"

Jagoda Wróbel, Anna Nykiel, Vanessa Bachta, Klaudia Malina, Anastazja Dominas, Roksana Kuś - II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym

Konstancja Kulak - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (kat. wiedza o mitologii)

Jakub Kurek - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (kat. wiedza o mitologii)

Kamila Pudłowska - nagroda w XIII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (kat. praca literacka)

Olimpia Pijanowska - III miejsce w VI Maratonie Matematycznym

Klaudia Owczarek - III miejsce w VI Maratonie Matematycznym

Jakub Kurek - III miejsce w VI Maratonie Matematycznym

Klaudia Owczarek III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas VI "PITAGORAS"

Hanna Czachura - nagroda w konkursie recytatorskim rozgrywanym w ramach Międzyszkolnego Konkursu Charytatywnego "Pan Hilary 2017"

Hanna Mielnik - wyróżnienie w konkursie plastycznym rozgrywanym w ramach Międzyszkolnego Konkursu Charytatywnego "Pan Hilary 2017"

Karolina Fasuga, Julia Fitrzyk, Marek Jurczak, Kacper Rosiak, Hanna Karpińska, Natalia Cibor - III miejsce w konkursie sportowym rozgrywanym w ramach Międzyszkolnego Konkursu Charytatywnego "Pan Hilary 2017"

Wiktor Chrząstowski, Adam Kleniuk, Aleksander Kaczyński, Jakub Kierul - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minipiłki Siatkowej Uczniów Klas 4

Karolina Koźmińska II nagroda w II edycji regionalnego konkursu edukacyjnego (etap gminno-powiatowy) "Z rodzinnego archiwum" pod honorowym patronatem Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych

Jakub Antoniuk - III miejsce w grupie do lat 8 w turnieju szachowym z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy

Oskar PerekI miejsce w grupie do lat 10 w turnieju szachowym z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy

Klaudia Owczarek, Wiktor Barabach, Igor RyglowskiI miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wodzie "Woda to Życie"

Oskar PerekI miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnickiego w Szachach Indywidualnych i III miejsce w Turnieju Szachowym z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Liliana JarząbekII miejsce w kategorii juniorek młodszych do lat 14 w Mistrzostwach LZS Powiatu Świdnickiego w Szachach indywidualnych

Wiktoria Woźniak - II miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Oskar Perek - Szachowy Mistrz Świdnicy do lat 10

Natalia Kardasz, Dominika Bazyluk, Kamila Pudłowska, Kinga Frączek, Oliwia Cieślak, Vanessa Bachta, Wiktoria Bejster, Amelia KarpińskaII miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Minipiłki Siatkowej Trójek Dziewcząt

Marceli Roman - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"

Klaudia Owczarek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"

Miłosz Sznajder - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"

Olimpia Pijanowska - finalistka II Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek dla uczniów szkół podstawowych Dolnego Śląska

Oskar Perek - I miejsce w finałowym turnieju szachowym z cyklu "4 pory roku"

Anna Chruścik, Klaudia Malina - II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

Marcel Litwiński, Rafał Szumski - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

Tobiasz Stuchlik, Fabian Supran, Karol Drozd, Marcel Litwiński, Kacper Wrzodek, Miłosz Krawczyk, Kamil Król, Filip Gusiacki - III miejsce w Turnieju Czwórek Chłopców w Minisiatkówce Klas VI

Michał Bartela - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego (konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii)

Olimpia Pijanowska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego (konkurs leksykalno-gramatyczny)

Olimpia Pijanowskazakwalifikowanie się do finału konkursu zDolny Ślązaczek z języka angielskiego

Natalia Głogiewicz, Oskar Perek, Jakub Jaworski, Krystian Kędzierski - VII miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Szachach Zespołowych (etap wojewódzki)

Daniel Wielemborek, Karol Wiatrowski, Marcel Borkowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów klas II-III

Jakub Kurek, Igor Ryglowski, Wiktor Barabach - II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"

Natalia Głogiewicz, Oskar Perek, Jakub Jaworski, Krystian KędzierskiII miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym (strefa wałbrzyska)

Oskar Perek - I miejsce w V Wrocławskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych i Przedszkoli (II turniej)

Łucja Bednarskawyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wesoła Kokoszka”

Oskar PerekII miejsce w V Wrocławskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych i Przedszkoli (I turniej), III miejsce w kategorii do lat 11 na X Kongresie Dr. Jana Zukertorta we Wrocławiu

Karolina Koźmińska - II miejsce w województwie dolnośląskim w Konkursie Alfik Historyczny

Bartosz PasternakV miejsce w województwie dolnośląskim w Konkursie Alfik Historyczny

Konstancja Kulak, Daria Kwiecińska, Wiktoria Rafalont, Wiktoria Woźniak, Ania Galicka, Wiktoria Ziębanagroda w XXV Festiwalu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"

Ola Bieżyńska, Zosia Kruźlak, Anastazja Matysiak, Amelia Miałszygrosz, Emilia Osiak, Natalia Smazanagroda w XXV Festiwalu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"

Oskar Perek - zdobycie II kategorii szachowej w Mistrzostwach Dolnego Ślaska Juniorów w Szachach Klasycznych - chłopcy do lat 9

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 
w roku szkolnym 2015/2016

 

Ada Dobrowolska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Klaudia Owczarek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Ania Miłkowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Jan Koczut - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Jakub Kurek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Rafał Szumski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Ania DrożdżI miejsce w biegu na 300 metrów w Finale Dolnośląskim Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci

Martyna Markiewicz - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Las i jego mieszkańcy"

Konstancja Kulak - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Promocji Zdrowego Stylu Życia

Maja Laska - III miejsce w VI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Fantazja" w kategorii klas I-III

Amelia Powroźnik - III nagroda w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii do lat 10

Maja Laska - wyróżnienie w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii do lat 10 

Wiktoria Rafalont - wyróżnienie w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii 11-13 lat

Anastazja Matysiak, Emilia Osiak, Marysia Polaczenko, Amelia Powroźnik, Maja Laska, Hania Kubik - wyróżnienie w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii zespoły wokalne

Marcel Litwiński - I miejsce w V Świdnickim Rodzinnym Konkursie Matematycznym

Aleksandra Wolano - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Dom to nie są ściany i dach, to są ręce mojej mamy"

Oskar Perek - III miejsce na IX Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach

Martyna Pożogawyróżnienie w X Rodzinnych Potyczkach z Ortografią

Ania Drożdż, Zuzia Rut, Zuzia Bednarz, Wiktoria Kacorzyk, Nataliia Cichosz, Wiktoria Koroblowska, Oliwia Szczepaniuk, Joasia Podraza - I miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych

Tomek Antoniak, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Robert Wcisło, Gracjan Paździora, Michał Marczyk - III miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych

Jan Koczut - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym PITAGORAS 2016

Tobiasz Stuchlik - wyróżnienie w XII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (praca literacka)

Szymon Silko, Norbert Majewski, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Tomek Antoniak, Robert Wcisło, Adrian Rembisz, Łukasz Sałata, Jakub Panas, Jan Koczut - III miejsce w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Czwórek

Natalia Kardasz, Oliwia Cieślak, Dominika Bazyluk, Kamila Pudłowska, Wiktoria Bejster, Laura PanasIII miejsce w Turnieju Minisiatkówki Dwójek Dziewcząt Klas IV

Natalia Kardasz - I miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy III-IV - 800 m)

Anna Drożdż - I miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy V-VI - 1000 m)

Krzysztof Wyszyński - I miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy III-IV - 800 m)

Zuzanna Bednarz - II miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy V-VI - 1000 m)

Natalia Wiatrowska - wyróżnienie w etapie powiatowym XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Szymon Silko, Norbert Majewski, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Tomek Antoniak, Robert Wcisło, Adrian Rembisz, Łukasz Sałata, Jakub Panas, Bartek Twardzicki, Jan Koczut - I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej w Piłce Siatkowej Klas VI i zakwalifikowanie się do Mistrzostw Dolnego Śląska w Piłce Siatkowej

Natalia Wiatrowska - zakwalifikowanie się do etapu powiatowego XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Jan Koczut, Norbert Majewski - II miejsceV Maratonie Matematycznym

Oskar PerekII miejscekategorii do lat 10 i IV miejsce w kategorii OPEN w Wiosennym Turnieju Szachowym w Polkowicach

Julia Mielcarz - finalistka VII Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim i Niemieckim

Oskar Perek - I miejsce w szachowym turnieju VII Tewzadze Open w Dzierżoniowie, II miejsce w VI Szachowych Mistrzostwach Świdnicy

Marcel Litwiński, Karol Drozd, Ksawery Włostowski, Kacper Wrzodek, Miłosz Krawczyk, Fabian Supran, Rafał Szumski - I miejsce w Turnieju Minisiatkówki Trójek Chłopców klas V na szczeblu powiatowym, II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Minisiatkówki Trójek Chłopców klas V

Ania Chruścik, Michalina Wróbel, Ania Nykiel, Hania Górska, Klaudia Malina, Ola Oleksy, Olimpia Pijanowska, Olga Iwańska - III miejsca w Międzyszkolnym Turnieju Minisiatkówki Trójek Dziewcząt klas V

Lidia Banach - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Ania Chruścik, Olimpia Pijanowska, Vanessa Bachta - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego

Natalia Wiatrowska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Jakub Kurek - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny"

Janek Koczut - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny"

Szymon Silko, Norbert Majewski, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Tomek Antoniak, Robert Wcisło, Adrian Rembisz, Łukasz Sałata, Jakub Panas, Oskar Gawiński - I miejsce w turnieju mini-siatkówki chłopców w kategorii czwórek klas szóstych

Chór szkolny "LIBRO DI MUSICA" - I miejsce w XV Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Legnicy

Uczniowie klasy 2c - wyróżnienie w XXIV Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

Hubert Hołdyst - nagroda za rolę króla w XXIV Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

Marcel Borkowski - nagroda za rolę akordeonisty w XXIV Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

Oskar Perek - I miejsce w rozgrywkach szachowych w III Memoriale Roberta Jamesa Fischera we Wrocławiu

Lena Janus - II miejsce w konkursie na szopkę bożonarodzeniową

Magda Gursztyn - zakwalifikowanie się do finału konkursu "zDolny Ślązaczek" z języka angielskiego

Wiktoria Pojasek - I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Taekwondo

Wiktoria Bejster - I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich

Marcel Litwiński - I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich

Wiktor Chrząstowski - III miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich

Daria Kwiecińska, Julia Turek i Jakuba Kurek - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym "Jezus jest prawdziwym synem Bożym - Ewangelia wg św. Marka"

Oskar Perek - I miejsce w Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Polkowickiego oraz II miejsce w Turnieju Szachowym IX Kongresu Jana Zukertorta we Wrocławiu

Aleksandra Otoka, Kamila Stryja, Natalia Wiatrowska - II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy

Natalia Cichosz, Anna Dróżdż, Zuzanna Rut, Marta Majka, Milena Dudajek, Zuzanna Bednarz, Katarzyna Włosińska, Lidia Banach, Weronika Koroblowska, Magda Podraza, Ola Kierul, Natalia Wiatrowska - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minikoszykówki Dziewcząt

Mikołaj Kubś - zakwalifikowanie się do eliminacji powiatowych Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązaczek"

Igor Ryglowski - I miejsce w konkursie "Mam wybór - dbam o zdrowie"

Natalia Głogiewicz, Ola Wolano - zakwalifikowanie się do Międzyszkolnego Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy Klas III "Super Główka"

Natalia Wiatrowska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"

Natalia Głogiewicz - I miejsce w V Turnieju Szachowym o Szablę Piłsudskiego

Chór "Libro di musica" - I miejsce w XVII Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie 

Zespół wokalny "Zielone półnutki" - III miejsce w XVII Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Julia Wciórka, Jagoda Babiarz, Emilka Osiak  - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Barwy Niepodległości"

Jagoda Babiarz - II miejsce w biegu na 400 m w dziecięcych biegach "Zanim dorosnę do maratonu"

Lena Janus, Kinga Skrzypacz, Oliwia Szubert -  I miejsceMiędzyszkolnym Konkursie Ruchu Drogowego dla dzieci z klas drugich i trzecich

Ola Kierul - II miejsce w XIV Świdnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI 

Szymon Silko - wyróżnienie w XIV Świdnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI

Oliwia Szubert - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Widokówka ze Świdnicy"

Marcelina Wójcik - wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wesoła kokoszka"

Maja Laska - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Codziennie odmawiajcie różaniec"

Oskar Perek - I miejsce w rozgrywkach szachowych - w IV Wrocławskiej Lidze Szkół Podstawowych i Przedszkoli

Anna Dróżdż, Natalia Cichosz, Zuzanna Rut, Marta Majka, Noemi Luzar, Milena Dudajek, Zuzanna Bednarz, Katarzyna Włosińska, Alicja Wójciak, Agata Hecman, Kamila Skonieczny, Jagoda Wróbel - I miejsce w finałach powiatowych międzyszkolnych sztafetowych biegów przełajowych

Chór szkolny "LIBRO DI MUSICA" - nagroda publiczności na Międzynarodowym Przeglądzie Chórów Pogranicza Polsko - Czeskiego w Pieszycach

Zuzanna Rut, Marta Majka, Noemi Luzar, Milena Dudajek, Zuzanna Bednarz, Katarzyna Włosińska, Alicja Wójciak, Agata Hecman, Kamila Skonieczny, Jagoda Wróbel - I miejsce w międzyszkolnych sztafetowych biegach przełajowych

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2014/2015

 

Natalia Owsianka - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Savoir Vivre na co dzień"

Igor Ryglowski - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Marsz dla Życia i Rodziny"

Wiktoria Wcisło - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Julia Chruścik - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Klaudia Owczarek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Jakub Kurek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Uczniowie klasy 3b - Grand Prix na XIV Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych

Nina Kołakowska - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastyczno–Literackim „Moja Mama”

Julia Chruścik - I miejsca w X Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego

Julia Kot - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Pitagoras 2015

Janek Koczut - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 

Julia Krzesaj - II miejsce w kategorii klas 1-3 w konkursie plastycznym "Jesień życia, wiosną życia"

Aleksander Delfel - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Las i jego mieszkańcy"

Marcelina Wójcik, Natalia Głogiewicz - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Pan Hilary to ja i Ty"

Martyna Golan - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Pan Hilary to ja i Ty"

Łucja Miłkowska - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pan Hilary to ja i Ty" 

Alicja Legan - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pan Hilary to ja i Ty"

Lea Kapała - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pan Hilary to ja i Ty"

Ola Pająk, Julia Kot, Marta Luterek - III miejsce w II Powiatowym Konkursie Matematycznym

Ola Pająk - laureatka VIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "I Ty możesz zostać baśniopisarzem"

Marcel Litwiński - I miejsce w IV Świdnickim Rodzinnym Konkursie Matematycznym

Marta Luterek, Piotr Kończewski - nagroda w konkursie literackim "Co bym zrobił jako Prezydent Miasta Świdnicy?"

Karol Drozd, Rafał Szumski, Kacper Wrzodek, Marcel Litwiński, Miłosz Krawczyk - I miejsce w Zawodach w Minisiatkówce Dwójek Chłopców Klas Czwartych w Świdnicy

Szymon Ścigała, Damian Bober, Dawid Olech, Dominik Sawa, Łukasz Sałata, Tomek Antoniak, Maciek Gołębiewski, Jakub Rosiak i Jakub Leończyk - III miejsce w V edycji Ligi Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej

Julia Chruścik -I miejsce w powiatowym konkursie "Mistrz Języka Polskiego"

Sandra Suchojad - nagroda i wyróżnienie w XII Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2015"

Oskar Gawiński-wyróżnienie w XII Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2015"

Zespół wokalny "Półnutki"-wyróżnienie w XII Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2015"

Mikołaj Lis, Tomek Antoniak, Szymon Silko, Łukasz Sałata, Mateusz Górzny, Norbert Majewski, Bartek Twardzicki, Robert Wcisło II miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej w Minisiatkówce Chłopców klas piątych

Kacper Sowa - zwycięstwo w etapie powiatowym XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK i zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego konkursu

Sandra Suchojad - wyróżnienie w etapie powiatowym XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Sandra Suchojad, Kacper Sowa zakwalifikowanie się do etapu powiatowego XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Krystian Wychowanek laureat VI Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim i Niemieckim "CHECK YOUR ENGLISH/PRÜFE DEIN DEUTSCH"

Ania Pętal, Paulina Piotrowska, Julia Kot, Ola Pająk, Wiktoria Wcisło II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju "X Spotkania z Matematyką"

Mikołaj Lis, Tomek Antoniak, Szymon Silko, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Norbert Majewski, Bartek Twardzicki, Robert Wcisło I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Trójek Chłopców klas piątych

Ania Dróżdż, Zuzia Rut, Natalia Cichosz, Marysia Wicher, Weronika Koroblowska, Zuzia Bednarz, Julia Mielcarz, Wiktoria Pilch II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Dziewcząt "Trójki siatkarskie"

Piotr Bogun, Michał Madziała, Damian Bober, Dawid Olech, Kacper Socha, Dominik Sawa, Patryk Frankowski, Szymon Ścigała, Jakub Rosiak -
III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców "Czwórki siatkarskie"

Julia Brygier, Emilia Frankowska, Zuzia Czernicka, Wiktoria Wcisło, Ola Drzęźla, Julia Chruścik, Ania Pętal, Wiktoria Twaróg, Wiktoria Plecety, Ola Norbert -
III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców "Czwórki siatkarskie"

Jan Koczut - bardzo dobry wynik (92% punktów) w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

Mikołaj Lis, Łukasz Sałata II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego oraz awansu do turnieju strefy wałbrzyskiej

Julia Brygier, Emilia Frankowska, Zuzia Czernicka, Wiktoria Wcisło, Ola Drzęźla - III miejsce w I Edycji Turnieju Siatkówki Dziewcząt "Świdnicka Volleymania 2015"

Marta Luterek- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Gramatyczno-Leksykalnym z Języka Angielskiego

Chór szkolny "Libro Di Musica" wyróżnienie w XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bolkowie

Sandra Suchojad wyróżnienie w XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bolkowie

Zespół wokalny "Półnutki" - wyróżnienie w XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bolkowie

Karol Sproski, Bartek Trojanowski, Jakub Piotrowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla klas II-III

Martyna Hołdys, Julia Brygier i Emilia Frankowska - II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"

Konstancja Kulak, Miłosz Kałwak I miejsce w VIII Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie Wiedzy Klas III "Super Główka"

Zespół wokalny "Ósemki" - wyróżnienie w XVI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Chór szkolny "Libro Di Muzica"- wyróżnienie w XVI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Sandra Suchojad - III miejsce w XVI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Zespół wokalny "Piątaki" - wyróżnienie w XXIII edycji Przeglądu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"

Zuzanna Czernicka - I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV - VI

Marta Luterek - I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV - VI

Sylwia Borkowska - wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV - VI

Konstancja Kulak i Kinga Srzypacz - zakwalifikowanie się do miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego "Wesoła Kokoszka"

Olimpia Pijanowska - I miejsce w szkolnym konkursie pięknego czytania

Ania Pętal, Iza Ostaszewska, Ola Norbert, Ala Wójciak, Kasia Włosińska, Maja Sołtys, Zuzia Bednarz, Wiktoria Wcisło, Julia Chruścik, Zuzia Czernicka, Wiktoria Twaróg - III miejsce w drużynowych biegach przełajowych na "Orlikach" OSiR

Dominik Sawa, Mikołaj Lis, Robert Wcisło, Bartek Twardzicki, Bartek Kubinka, Jan Koczut, Denis Harchala, Damian Bober, Mateusz Gaździński, Michał Madziała - III miejsce w drużynowych biegach przełajowych na "Orlikach" OSiR

Dominik Sawa, Michał Madziała, Jakub Rosiak, Szymon Ścigała, Damian Bober - I miejsce w turnieju piłki nożnej klas VI na "Orlikach"

Łukasz Sałata, Jan Koczut, Hubert Kurczyński, Gracjan Paździora, Mateusz Górzny, Bartek Szewczyk - II miejsce w turnieju piłki nożnej klas V na "Orlikach"

Piotr Kończewski, Przemysław Bober, Patryk Frankowski  - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2013/2014

Anna Wojtusiak - III miejsce w konkursie "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie"

Paula Kaczmarczyk - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego

Bartosz Pasternak i Jakub Kurek - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Klas Trzecich "Asy z Trzeciej Klasy"

Weronika Romek, Konstancja Kulak, Miłosz Kałwak, Kacper Karwowski - wyróżnienie w szkolnym konkursie literackim klas drugich "Jedz zdrowo kolorowo"

Magdalena Nowicka, Patryk Dżoń - II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym

Aleksandra Król - II miejsce w X Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii wiedza o mitologii

Jacek Wierciński - III miejsce w X Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii wiedza o mitologii

Aleksandra Pająk - nagrodaX Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii praca literacka

Julia Chruścik - wyróżnienie w X Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii praca literacka

Olimpia Pijanowska, Adam Kurzawa - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie "Znam baśnie Andersena"

Paula Kaczmarczyk, Adrian Noske, Konrad Sosnowski, Rafał Lis - II miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematycznym

Piotr Kowalski - I miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Zdrowo żyję"

Jakub Kurek, Bartosz Pasternak - II miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Zdrowo żyję"

Jakub Kański - III miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Zdrowo żyję"

Zuzanna Czernicka II miejsce w Dolnośląskim Konkursie "Moja książka - nie książka"

Julia Chruścik - I miejsce w województwie w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HISTORYCZNY

Piotr Kończewski - II miejsce w województwie w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HISTORYCZNY

Julia Chruścik - II miejsce w III Rodzinnym Konkursie matematycznym

Sylwia Borkowska, Marta Luterek, Kacper Sowa - wyróżnienie w XI Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2014"

Sandra Suchojad - wyróżnienie w eliminacjach do XIX Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces"

Julia Doruch - I miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Starsi" zorganizowanych przez SP 105

Szymon Wolano - I miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Starsi" zorganizowanych przez SP 105

Nadia Bielecka - I miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105

Adam Kurzawa - II miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105

Aleksandra Wolano - II miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105

Karolina Koźmińska - wyróżnienie w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105

Anna Galicka - wyróżnienie w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105

Sandra Suchojad - nagroda w powiatowych eliminacjach XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK oraz zakwalifikowanie się do wojewódzkiego etapu konkursu

Zuzanna Czernicka - nagroda w Dolnośląskim Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży w Lubinie

Mikołaj Lis - zakwalifikowanie się do II etapu Konkursu Matematycznego PANGEA organizowanego przez Vistula University w Warszawie

Konrad Sosnowski - zakwalifikowanie się do II etapu Konkursu Matematycznego PANGEA organizowanego przez Vistula University w Warszawie

Jan Koczut - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Paula Kaczmarczyk bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Piotr Kończewski - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Rafał Lis bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Konrad Sosnowskidobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Jędrzej Kulakdobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Karol Drozd - najlepszy wynik klas trzecich w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Aleksandra Żelazowska, Magdalena Nowicka, Kacper Krawczyszyn, Paula Kaczmarczyk, Rafał Lis - I miejsce drużynowo w w Międzyszkolnym Turnieju „Szkolne Spotkania  z Matematyką” 

Aleksandra Żelazowska, Magdalena Nowicka - I miejsce ex aequo w Międzyszkolnym Turnieju  „Szkolne Spotkania  z Matematyką” 

Anna Galicka, Wiktor Barabach - I miejsce ex aequo w szkolnym konkursie klas trzecich "Czytam i rozumiem"

Jakub Kurek, Jakub Dobrowolski - II miejsce ex aequo w w szkolnym konkursie klas trzecich "Czytam i rozumiem"

Stanisław Pliszka - III miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Czytam i rozumiem"

Karolina Chrzanowska - wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Niebezpieczne sytuacje w szkole – jak im zapobiegać”

Karol Drozd - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”

Amelia Cieślak - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”

Natalia Ruszaj - III miejsce w Drugiej Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży pod patronatem Narodowego Rozwoju Sportu „Polski Sport 2024” w koszykówce

Julia Kunas - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”

Konstancja Kulak - nagroda w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”

Wiktoria Bejster - nagroda w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”

Jakub Zarzycki - nagroda w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”

Przemek Bober - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góry - moja pasja" organizowanym w ramach XVIII DNI GÓR

Łucja Bańkowska, Marcelina Moneta, Tomasz Sołtys - I miejsce w XVII
Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"

Ola Król, Ola Kośna i Jacek Wierciński - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góry - moja pasja" organizowanym w ramach XVIII DNI GÓR

Anna Galicka - nagroda w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wesoła Kokoszka"

Viktoria Łokotko - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Las i jego mieszkańcy"; II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym

Kacper Sowa - I miejsce w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Sandra Suchojad - III miejsce w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Alicja Kubikwyróżnienie w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Hanna Kusideł - wyróżnienie w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Chór szkolny - wyróżnienie w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie

Chór szkolny - II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Chórów Młodzieżowych SKORA-SONG w Chojnowie

Sandra Suchojad - nagroda w Miejskim Konkursie Recytatorskim pt."Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"

Julia Kunas - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt."Barwy Niepodległości"
oraz w Konkursie Plastycznym " Widokówka ze Świdnicy"

Konstancja Kulak - I miejsce w konkursie plastycznym "Widokówka ze Świdnicy"

Julia Kot - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Julia Waszkiewicz - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Magdalena Nowicka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Ola Kośna - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Sandra Suchojad - zakwalifikowania się do finału Miejskiego Konkursu
Recytatorskiego Poezji Patriotycznej

Weronika Romek - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Świat pszczół" zorganizowanym przez MDK w Świdnicy z okazji 10-lecia Powiatowego Zrzeszenia Pszczelarzy w Świdnicy

Tomasz Sołtys, Konrad Sosnowski, Adrian Miśta - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym