PODZIĘKOWALIŚMY MEDIOM ZA WSPÓŁPRACĘ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W minionym roku szkolnym w naszej szkole miało miejsce wiele  ciekawych wydarzeń, o których wielokrotnie pisały lokalne media. Dzięki tym  artykułom  społeczność lokalna mogła dowiedzieć się o imprezach, konkursach i innych działaniach, w których brali udział nasi uczniowie.

Koniec roku szkolnego był okazją do podziękowań za całoroczną współpracę.  Podziękowania te należą się Wiadomościom Świdnickim, dobie.pl oraz mojaswidnica.pl

Z mediami współpracuje p. Barbara Bilańska-Świerzko.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. O godzinie 9.00 uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły zgromadzili się przy boisku szkolnym, by uroczyście zakończyć kolejny rok nauki. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Gryń-Chlebicka. Przywitała wszystkich obecnych, podziękowała uczniom za ich pracowitość i ambicję, rodzicom za zaangażowanie i wsparcie oraz pracownikom szkoły za nieustający wysiłek i wiarę w możliwości swoich wychowanków. Pogratulowała również uczennicy Liliannie Kozłowskiej osiągnięcia celujących wyników w nauce. Następnie głos zabrała pani Agnieszka Dobrowolska (przewodnicząca Rady Rodziców). Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji. Przed rozejściem się do klas przed zgromadzoną społecznością szkolną wystąpili uczniowie klas VII, popisując się swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa, dyplomy i nagrody za całoroczny trud.

APEL PODSUMOWUJĄCY OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

21 czerwca 2018 r. o godz. 11:00 przy boisku szkolnym rozpoczął się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018. Podczas apelu uczniowie zostali wyróżnieni za: aktywną pracę w Samorządzie Szkolnym, redagowanie gazetki "Głos Ósemki", wysokie noty w konkursie matematycznym "Kangur 2018", wytrwałą pracę w szkolnym chórze "Libro di muzica", pierwsze miejsca w konkursach bibliotecznych, zwycięstwo w lidze klas, postawę społeczną i pracę na rzecz szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, drobne upominki i nagrody książkowe.