UCZNIOWIE KLASY IIIC W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

21 listopada 2016 r. uczniowie klasy 3c wzięli udział w ciekawych warsztatach czytelniczych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy. Pani Milena - pracownica czytelni dla najmłodszych - w atrakcyjny sposób zapoznała dzieci z wyglądem nietypowej książki z dziurą, prosząc, by dzieci przymiotnikiem określiły tę nietypową pozycję. Zabawa była interesująca i pouczająca. Następnie prowadząca zapoznała dzieci z treścią znanej im "Bajki o złotej rybce", jednak tym razem uczniowie dostali zadanie, by określić przymiotnikami charaktery głównych bohaterów bajki. Było dużo śmiechu. Na koniec uczniowie poznali morał bajki: w życiu liczy się dobre serce i umiar, a zachłanność nie popłaca... Dzieci wykonały również samodzielnie prace plastyczne - złote rybki, które będą spełniać ich życzenia. Uczestnicy warsztatów dziękują za wspaniale przygotowane zajęcia.