ELIMINACJE DO XIII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA "GRZECZNOŚĆ NIE JEST RZECZĄ ŁATWĄ"

25 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do XIII Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania „Grzeczność nie jest rzeczą łatwą”. Uczestnicy konkursu zaprezentowali przygotowane wcześniej różnorodne teksty prozatorskie i poetyckie zawierające zasady dobrego wychowania. Jury w składzie: Grażyna Karpa, Natalia Jezierska, Urszula Galicka wybrało dwie uczennice, które wezmą udział w finale konkursu w Szkole Podstawowej nr 1 w Świdnicy. Są to: Lilianna Kozłowska z kl. 5a oraz Konstancja Kulak z kl. 5b.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!