UDZIAŁ UCZNIÓW KLASY 3B W REGIONALNYM KONKURSIE PLASTYCZNO–LITERACKIM „MOJA MAMA"

UDZIAŁ UCZNIÓW KLASY 3B W REGIONALNYM KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM "MOJA MAMA"

Uczniowie klasy 3B wzięli udział w konkursie plastycznym „Moja Mama”, którego organizatorami była Poseł na Sejm RP – Izabela Katarzyna Mrzygłocka oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu. Tegoroczny temat konkursu nawiązywał do znanego wierszyka i brzmiał: Mamo, mamo, coś Ci dam! – namaluj, jaki prezent podarowałabyś swojej mamie z okazji jej święta.

Na konkurs napłynęło 997 prac, z czego nagrody otrzymało 36 uczestników, w tym uczennica klasy 3b – Lenka Pietruszka. Prace pozostałych dziewczynek uczestniczących w dodatkowych zajęciach plastycznych znalazły się na wystawie pokonkursowej.

Gratulujemy!