MINISIATKÓWKA - CZWÓRKI DZIEWCZĄT

Mamy trzecie miejsce w Świdnicy!
   7 lutego na Hali Zawiszów przy SP 1 odbył się Turniej Minisiatkówki Dziewcząt klas VI. Zorganizował go Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach 'Współzawodnictwa szkolnego 2017-2018' i  zgromadził sześć reprezentacji. Minisiatkówka czwórek to rywalizacja uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Drużyny składające się z 10 zawodniczek rozgrywają zawody do dwóch wygranych setów, gdzie w pierwszym secie gra pierwsza czwórka plus zawodniczka rezerwowa, następnie drugi set rozgrywany jest przez drugie składy. W razie tie-breaka skład podstawowej czwórki jest dowolny. Zespoły biorące udział w turnieju po rozlosowaniu najpierw grały w dwóch grupach eliminacyjnych każdy z każdym. Następnie po dwa zespoły najlepsze z grup rywalizowały dalej w grupie finałowej. Na zakończenie turnieju wręczono pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wyróżnione zostały też najlepsze zawodniczki. Z naszego zespołu była to  Kamila Pudłowska (kl.6d).

Końcowa klasyfikacja :

I miejsce  SP nr 105

II miejsce  SP nr  1

III miejsce  SP nr 8

IV miejsce SP nr 6

V miejsce SP nr 4

VI miejsce SP nr  2

Oto skład naszej reprezentacji:

1. Vanessa Bachta, kl. 7b
2. Amelia Karpińska, kl. 6d
3. Kamila Pudłowska, kl. 6d
4. Klaudia Owczarek, kl. 7a
5. Oliwia Cieślak, kl. 6a
6. Wiktoria Olchowska, kl. 7d
7. Kinga Frączek, kl. 7d
8. Kamila Wojnarowska, kl. 7d

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.