KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 0-1 PT."ŚNIEGOWY BAŁWANEK" ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 0-I PT. "ŚNIEGOWY BAŁWANEK" ROZSTRZYGNIĘTY!

Znamy już wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego dla uczniów klas 0-1 pt. Śniegowy bałwanek”. Był to konkurs dla chętnych dzieci, które chciały wykazać się swoim plastycznym talentem, wyobraźnią i pracowitością. Aby wziąć w nim udział, należało wykonać płaską pracę plastyczną na podany temat, dowolną techniką (np. wydzieranka, wycinanka, kredki ołówkowe, pastele olejne lub suche, farby plakatowe, akwarele, kolaż itp.), w formacie A4.

A oto nagrodzeni  i wyróżnieni uczniowie:

KLASA IA

I miejsce – Szymon Łagoda

II miejsce – Martyna Kawa

III miejsce – Paweł Kozłowski

Wyróżnienia: Hubert Suszycki, Zofia Kotlarek, Marcin Czerepak, Alicja Rejowska, Aniela Jakubczyk, Urszula Wyszyńska, Julia Kosmowska, Anna Szeredi, Hubert Kasprzyk

KLASA IB

I miejsce – Aleksandra Foltak

II miejsce – Hanna Szabat

III miejsce – Oskar Korzec

Wyróżnienia: Anna Urbańska, Szymon Zemsta, Klaudia Telec, Dawid Markowicz, Michał Zygmunt, Alan Kostek, Jagoda Kawałko

KLASA IC

I miejsce – Aleksandra Cnota

II miejsce – Iga Pełka

III miejsce – Nadia Ziemba

Wyróżnienia: Nikola Knapik, Hanna Sajdak, Gabriela Hołdys, Zofia Derejczyk, Maria Sikora

Za trud i zaangażowanie dzieci otrzymały nagrody i dyplomy. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.