KONKURS DLA KLAS 0-1 "KOSZYK PEŁEN DARÓW JESIENI" ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS 0-1 "KOSZ PEŁEN DARÓW JESIENI" ROZSTRZYGNIĘTY!

16 października 2017 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-1 "Kosz pełen darów jesieni". Dzieci przyniosły do klasy pięknie wykonane jesienne kompozycje, które ozdobiły szkolne korytarze i bibliotekę. Koszyki wiklinowe lub wydrążone z dyni wypełnione były po brzegi jesiennymi darami:  warzywami, owocami, przetworami na zimę, ręcznie wykonanymi ozdobami, kasztanowymi ludzikami i kwiatami. Każda praca była wyjątkowa, niepowtarzalna i widać w niej było ogromne zaangażowanie „twórców” … Ponieważ wszystkie prace oczarowały jury, postanowiono nagrodzić wszystkich uczestników konkursu, a było ich aż 47!

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

KLASA 0A

KLASA 1A

Dobrowolska Amelka, Kasprzyk Hubert, Kokoszko Mateusz, Kotlarek Zofia, Łagoda Szymon , Rejowska Alicja, Rybka Franciszek, Suszycki Hubert, Wyszyńska Urszula, Żukowski Jakub

KLASA 1B