ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W KLASACH 3B I 3E

15 grudnia 2016 r. uczniowie klas 3b i 3e zmienili się w pomocników Świętego Mikołaja i spędzili bardzo pracowity dzień na tworzeniu świątecznych ozdób i prezentów dla najbliższych. Dzieci rozpoczęły swoją pracę od najbardziej apetycznej czynności - ozdabiania pachnących pierników lukrem i kolorowymi posypkami. Nie obyło się oczywiście bez podjadania tych wszystkich słodkości… Następnie dzieci wykonały świeczniki, które na pewno będą oryginalną ozdobą stołu podczas wigilijnej kolacji. Było również malowanie farbami gipsowych figurek – spod pędzli ukazywały się piękne bałwanki, bombki, gwiazdki, świąteczne szopki, anioły, Mikołaje. Na zakończenie każde dziecko wykonało choinkę ozdobioną kolorowymi cekinami. Warsztaty bożonarodzeniowe, w których brały udział dzieci, upłynęły w ciepłej, świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd i pastorałek. Samodzielnie przygotowane i pięknie zapakowane prezenty będą najmilszym upominkiem dla tych osób, które je otrzymają.

Wychowawczynie klas 3b i 3e serdecznie dziękują mamom, które pomogły w przeprowadzeniu warsztatów: p. Karolinie Delfel i p. Joannie Szachniewicz z klasy 3e oraz p. Patrycji Kapale, p. Monice Bieżyńskiej i p. Dominice Gawlik z klasy 3b.