KONKURS ŚWIETLICOWY "WIOSNA ZZA OKNA" ROZSTRZYGNIĘTY!

Informujemy, że plastyczny konkurs świetlicowy pt. „Wiosna zza okna” został rozstrzygnięty.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Kaja Widło kl. I b

II miejsce - Julia Krzysztof kl. I d

III miejsce – Hanna Bułat kl. I b

Wyróżnienie – Hubert Guzik kl. I b i Tomasz Strauss kl. I b

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych plastycznych sukcesów.

KONKURS ŚWIETLICOWY "WESOŁY ŚWIAT ZWIERZĄT" ROZSTRZYGNIĘTY!

Informujemy, że plastyczny konkurs świetlicowy pt. „WESOŁY ŚWIAT ZWIERZĄT” został rozstrzygnięty.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Aleksandra Ramut kl. 1D

II miejsce – Jagoda Chołko kl. 0A

III miejsce – Julia Krzysztof kl. 1D oraz Aleksandra Brożbar kl.0A

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe.

WIOSNA ZAWITAŁA DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY

21 marca 2021 r. rozpoczęła się wiosna, która jest zapowiedzią słonecznych dni i budzenia się przyrody do życia.

Wychowankowie naszej świetlicy z radością witali Panią Wiosnę uczestnicząc w różnorodnych zajęciach ukazujących uroki tej kolorowej, pachnącej pory roku.

Podczas zajęć opiekuńczo – wychowawczych dzieci omawiały wspólnie z wychowawcami świetlicy zmiany zachodzące wiosną w przyrodzie, rozwiązywały zagadki, rebusy i krzyżówki związane z tą tematyką.  W trakcie zajęć plastycznych dzieci chętnie wykonywały prace z użyciem różnorodnych technik.

Wszystkie prace posłużyły do wykonania gazetek i wystaw o tematyce wiosennej.

DZIEŃ KOBIET W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

8 marca 2021 r. czas upłynął nam w miłej atmosferze, a nasze dziewczęta miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo.

Chłopcy złożyli swoim koleżankom serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz przygotowali słodki upominek.

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

17 lutego 2021 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia mające na celu rozwijanie empatii oraz uwrażliwienie dzieci na potrzeby wszystkich zwierząt.

Dzieci wypowiadały się na temat opieki nad zwierzętami domowymi, uczestniczyły w zabawach ruchowo – muzycznych,  nie zabrakło również ciekawostek i zagadek. Z okazji Dnia Kota powstało także wiele prac plastycznych.

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ NA NASZYM FB.