PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT KLASY 7-8

Zawody zorganizowane przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach "Współzawodnictwa szkolnego 2019-2020" odbyły się 13 stycznia w Hali Zawiszów przy SP 1. W imprezie wzięło udział pięć reprezentacji świdnickich podstawówek, rywalizując systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Reprezentacja naszej szkoły  wywalczyła miejsce na podium, zajmując III miejsce. Na zakończenie turnieju organizator przygotował pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wyróżnione zostały też najlepsze zawodniczki w swoich zespołach. Najlepszą zawodniczką naszej szkoły została Natalia Kardasz.

Końcowa klasyfikacja

1.SP 1 – 10 pkt

2.SP 6 – 8 pkt

3.SP 8 – 7 pkt

4.SP 4 – 6 pkt

5.SP 315 – 5 pkt

Skład naszego zespołu (wg kolejności alfabetycznej): Oliwia Cieślak, Karolina Chrzanowska, Klaudia Grabowska, Natalia Kardasz, Aleksandra Majcher, Natalia Smaza.

Gratulacje!