MINISIATKÓWKA - TRÓJKI DZIEWCZĄT

21 lutego w Hali Zawiszów przy SP 1 odbył się turniej Minisiatkówki Trójek Dziewcząt klas piątych szkół podstawowych. W imprezie wzięło udział pięć drużyn, które najpierw po rozlosowaniu grały w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Do ścisłego finału przechodziły po dwa zespoły, walcząc dalej z zaliczeniem meczu. Spotkania rozgrywane były do dwóch wygranych setów. Turniej minisiatkówki grany był na zasadach, gdzie w pierwszym secie walczy pierwsza trójka plus zawodniczka rezerwowa a w secie drugim gra drugi skład.
Nasze dziewczęta po losowaniu trafiły do grupy z SP nr 6 i SP nr 105, w której pokonały SP nr 6 2:1, lecz niestety po zaciętym  tie-breaku przegrały z SP 105. Dzięki wygranej z SP nr 6 awansowały do rundy finałowej. W finale nasze uzdolnione uczennice pokonały szkołę SP nr 1 oraz SP nr 4, zajmując zaszczytne II miejsce tuż za Szkołą SP 105, która jedyna pokonała naszą drużynę.
Na zakończenie imprezy organizator, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotował dla drużyn pamiątkowe dyplomy oraz medale.
Najlepszą zawodniczką  została Aleksandra Majcher.

Skład naszego zespołu: Aleksandra Majcher, Karolina Chrzanowska, Natalia Smaza, Łucja Miłkowska, Klaudia Grabowska, Martyna Ciąglewicz, Natalia Głogiewicz, Magdalena Skórzak.