„RODZINNE DEBLE” 2013

3 grudnia 2013 r. w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego RODZINNE DEBLE. Jak co roku zawody cieszyły się dużym zainteresowanie ze strony uczniów jak i ich rodziców. W turnieju wzięło udział 16 rodzin podzielonych na 3 grupy. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym w grupach. Do finału awansowali zwycięzcy każdej z grup. Po zaciętych  meczach finałowych

1 miejsce zajęli: Mikołaj Lis z mamą Anną,

2 miejsce wywalczyli: Michał Madziała z tatą Mirosławem,

3 miejsce uzyskali: Julia Brygier z dziadkiem Andrzejem Pawlikowskim.

Gratulujemy! Do zobaczenia w przyszłym roku.

„RODZINNE DEBLE” 2013

Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2013 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy na sportowo. Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Turniej Tenisa Stołowego „Rodzinne Deble” dla wszystkich uczniów i ich rodziców. Każde dziecko mogło grać ze swoją mamą, tatą, bratem, dziadkiem lub inną osobą z rodziny. Frekwencja była bardzo wysoka, bo do konkursu zgłosiło się aż 16 rodzinnych par. Zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy i systemem każdy z każdym rywalizowali o pierwsze miejsce. W finale spotkały się trzy rodziny, a dokładnie dwie, bo państwo Lisowie grali w całym składzie: mama Anna z synem Rafałem kl. 5b, tato Marek z synem Mikołajem kl. 3a. Razem z nimi ambitnie walczyli Tomek Antoniak kl. 3a ze swoim tatą Piotrem. Rywalizacja była bardzo emocjonująca i w rezultacie wynik okazał się następujący:

I miejsce Mikołaj Lis kl. 3a z tatą Markiem

II miejsce Tomek Antoniak kl. 3a z tatą Piotrem

III miejsce Rafał Lis kl. 5a z mamą Anną

Dziękujemy pozostałym parom deblowym za niezwykle ambitną sportową walkę. Oto wszystkie pary, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu:

Mikołaj Szwarc kl. 6c z mamą Krystyną
Oskar Gawiński kl. 3a z tatą Sebastianem