ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA RODZINA"

We wtorek, 22 czerwca 2021 r., został rozstrzygnięty  konkurs plastyczny "MOJA RODZINA" zorganizowany dla uczniów z kl. 0 i I.

Rysując, malując i wycinając  z kolorowego papieru  dzieci pokazały swoje rodziny  podczas codziennych czynności: sprzątania, nauki, zabawy, pracy, malowania, aktywności ruchowej i aktywności w sieci oraz  spacerów ze zwierzętami. Jest też rodzina w górach oraz serce z odciśniętą dłonią, gdzie każdy palec to członek rodziny.

Oto lista laureatów:

Aleksandra Brożbar-kl.0a

Alicja Gusarow-kl.0a

Krzysztof Lizurej-kl.0a

Zofia Reszke-kl.I a

Piotr Kukla-kl.I c

Antonina Rabczuk-kl.I c

Aleksandra Wenerska-k.I c

Lena Wojnowska-k.I c.

Gratulujemy zwycięzcom!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOSZYK WIELKANOCNY”

Wśród przyszłych pierwszaków został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Koszyk wielkanocny”.

Do wykonania koszyka dzieci zastosowały różne techniki plastyczne: wycinanie, wydzieranie, rysowanie, malowanie, wylepianie, malowanie farbami, plasteliną, były też kompozycje ze sznurka. Prace zostały przyozdobione świeżym bukszpanem i gałązkami wiosennych bazi.

Rodzice wykonali piękne zdjęcia swoim dzieciom, które dumnie trzymały koszyk w otoczeniu przypominającym minione Święta Wielkanocne.

Oto lista nagrodzonych dzieci:

Aleksandra Brożbar
Laura Gliwa
Alicja Gusarow
Krzysztof Lizurej
Igor Pietruszka
Leon Pitura
Pola Suszycka
Iga Szczerska
Mateusz Walczak
Michał Żukowski

Gratulujemy zwycięzcom!

Wręczenie nagród odbędzie się po powrocie do szkoły.

ALICJA GUSAROW

IGA SZCZERSKA