NA KOSZULCE MALOWANE...

6 czerwca 2019 r. dzieci z oddziału 0A wraz ze swoimi opiekunami wzięły udział w warsztatach, podczas których malowały zaprojektowane wzory na koszulkach.

Z tym zadaniem zmierzyli się Rodzice, Ciocie oraz Dziadkowie.

Dzieci chętnie  pozowały do zdjęć w wyjątkowych koszulkach, które będą miłą pamiątką spotkania.

Kolejnym  zadaniem było  rysowanie portretów, które widnieją na wystawie w szkole.

Był też kącik tylko dla mam, w którym mogły własnoręcznie przygotować dla siebie kosmetyk.

Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze, a zaproszeni goście chętnie brali udział we wszystkich zadaniach.

DZIECI Z ODDZIAŁU 0A NAGRODZONE W KONKURSIE „MOJA ŚWIDNICA – POEMATY MOJE, MAMY I TATY”

15 maja 2019 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy odbyło się rozstrzygnięcie siódmej edycji konkursu literackiego „Moja Świdnica –  Poematy Moje, Mamy i Taty”.

Konkurs ten został zorganizowany już po raz szósty  przez Urząd Miejski i Niepubliczne Przedszkole „Wesoła Piątka” w Świdnicy. Zadaniem  dzieci i ich  najbliższych było napisanie wiersza o Świdnicy i ich codziennym życiu. Jury oceniając wiersze brało pod uwagę  bogactwo języka, pomysłowość i rytmikę.

Nagrody otrzymali: Błażej Guźda i Rafał Połeć.

Wyróżnienie otrzymała Lena Turek.

GRATULUJEMY !

Konkurs patronatem honorowym objęła prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.