SZKOLNY KONKURS ZNAJOMOŚCI BAŚNI "BAŚNIOWY ŚWIAT" DLA UCZNIÓW KLAS II

W poniedziałek 26.03.2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Znajomości Baśni „Baśniowy świat” dla dzieci z klas II. W I etapie konkursu wzięło udział 15 osób, natomiast do finału przystąpiło 9 uczniów. Dzieci rozwiązywały test, który zawierał zadania związane z treścią wskazanych wcześniej baśni. Po sprawdzeniu prac uczniów wytypowano najlepszych, którzy uplasowali się na następujących miejscach:

I miejsceHanna Rolska (kl. 2b), II miejsceDorota Kryśpiak (kl. 2a), III miejsceHanna Rosa (2a), Hanna Czachura (kl. 2c), Aleksandra Sierakowska (2b). Na zakończenie konkursu uczniowie otrzymali słodki upominek i zakładkę do książki. Uroczyste wręczenie nagród książkowych odbędzie się we wtorek 27 marca.
   Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a Zwycięzcom gratulujemy!