MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "PAN HILARY"

Po raz kolejny biblioteka szkolna włącza się do Międzyszkolnego Konkursu „Pan Hilary”. Jego głównym celem jest pomoc niewidomym i słabowidzącym dzieciom zrzeszonym w Świdnickim Kole Polskiego Związku Niewidomych. W związku z tym prosimy o przynoszenie darów na loterię fantową (maskotki, zabawki, przybory szkolne – zadbane) do biblioteki w terminie do końca marca. Środki pozyskane z loterii zostaną przekazane na wspomniany powyżej cel.

Konkurs „Pan Hilary” rozgrywany jest w następujących kategoriach:

- plastyczna „Niewidomi wśród nas” dla klas II (technika i format pracy dowolne, przyjmowane są też prace zbiorowe) – termin oddawania prac 10.04. 2017 r.;

- recytatorska – wiersze Juliana Tuwima lub Jana Brzechwy dla klas I i oddziałów 0 (dwoje uczniów z klasy), przesłuchanie odbędzie się 10. 04. 2017 r.

- sportowa dla klas III „Bez barier – Razem możemy więcej”;

- charytatywna.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!