SZKOLNE ELIMINACJE DO XVI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA "BYŁ TAKI CZAS..."

7 listopada 2019 r. odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Pięknego Czytania "Był taki czas..." Konkurs był skierowany do uczniów klas VII i VIII, którzy mieli przygotować i zinterpretować głosowo fragment książki o tematyce II wojny światowej.
Wśród uczestników znaleźli się: Adam Belka 8a, Lilianna Kozłowska 8a, Daria Kwiecińska 8a, Hanna Labijak 7b, Marta Domarecka 7b.  Jury w składzie: Urszula Galicka, Natalia Jezierska  oraz Anna Zoła wysłuchało fragmentów utworów M. Białoszewskiego, W. Półtowskiej, W. Drewniaka, T. Wontor-Cichy, K. Kubisiewskiej. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wyśmienicie, a jury miało ogromny problem z wyłonieniem laureatów. Po burzliwej dyskusji, zgodnie z regulaminem miejskiego konkursu, jury wyłoniło dwoje laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę. Są nimi Lilianna Kozłowska i Adam Belka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów w eliminacjach miejskich.