MAJOWA BIESIADA RODZICÓW I UCZNIÓW KLASY 2A W OSTOI NAD MŁYNÓWKĄ

Maj to wspaniały czas na organizowanie wiosennych spotkań integracyjnych. Słoneczna pogoda zachęciła dzieci z klasy 2A wraz z rodzicami i wychowawczynią do zorganizowania wspólnej biesiady, która odbyła się 25 maja 2019 r. Mimo natłoku zajęć każdy z rodziców znalazł czas, aby ten słoneczny dzień spędzić wspólnie ze swoją rodziną, a szczególnie ze swoimi pociechami. Dzieci nie mogły się nacieszyć swobodą oraz wiosenną ciepłą aurą. Chętnie bawiły się na podwórku wiejskim, poznając zwierzęta, organizując sobie wesołe zabawy. Wspólnie z rodzicami piekły przy ognisku kiełbaski i częstowały się przysmakami na suto zastawionych stołach. Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy. Niechęć powrotu dzieci do domów świadczyła o tym, że spotkanie należało do udanych. Słowa podziękowania za pomoc w zorganizowaniu spotkania należą się wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział i zasponsorowali wyśmienity poczęstunek.